Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens C3 Caspar Laumans Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:15 Jongens E8-1 Sanne Ooms
Lara Peeters
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:15 Jongens E8-2 Fabian Schreurs
Gies van Soest
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Robin Assel
Nienke Wielaard
Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Mijntje Schouwenberg Veld 3 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:30 Meisjes D6 Lisa Geurts
Sam Dahler
Veld 3 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:15 Meisjes E8-3 Daphne Raemakers Veld 2 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:15 Meisjes E8-4 Karlijn Seijsener
Meike Dolfsma
Veld 2 (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:15 Meisjes E8-5 Laura Muyres
Isa Koppers
Veld 2 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:15 Meisjes E8-6 Lok Yi Lam
Manon van Blommestein
Veld 2 (Vrijenbroek) - D
17:15 - 18:45 Meisjes D1 Janneke van Heijster
Peter van Soest
Veld 5 (Maassenhof) - AB
17:15 - 18:45 Meisjes D2 Thijs Pubben Veld 5 (Maassenhof) - CD
17:15 - 18:45 Meisjes D3 Kirsten Werps - Aerts
Bastiaan van Straaten
Veld 6 (Maassenhof) - AB
17:15 - 18:30 Meisjes E8-1 Jill Thönnissen
Charlotte Veltmeijer
Veld 6 (Maassenhof) - C
17:15 - 18:30 Meisjes E8-2 Bas Muijsenberg Veld 6 (Maassenhof) - D
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Caspar Laumans Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Minoesch Jacobs
Noor van Vliet
Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Koen Verstraelen Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Erik Peeters Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D9 Alexander van der Lee Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
18:45 - 20:15 Jongens B1 Thijs Pubben Veld 5 (Maassenhof) - CD
18:45 - 20:15 Jongens D2 Stijn Nabben
Dennis Schoeren
Veld 6 (Maassenhof) - AB
18:45 - 20:15 Meisjes A1 Nieke Laumans Veld 5 (Maassenhof) - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B2 Frank Raemakers Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Jongens A2 Caspar Laumans Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A3 Misja Geeratz
Daan de Brouwer
Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A6 Andjella Heukels Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A7 Danique Muisers Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A8 Hans Simons Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
20:15 - 21:30 Dames 1 Nieke Laumans Veld 5 (Maassenhof) Specialisatietraining
20:15 - 21:30 Heren 1 Oliver Kurtz Veld 5 (Maassenhof) Specialisatietraining
20:15 - 21:45 Jongens A3 Jelle Mulders Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Instroomtraining Trainingsgroep Veld 6 (Maassenhof) - CD
17:00 - 18:30 Jongens C4 Laurens Langerak Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Thomas Langerak Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Lars Raemakers Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C8 Rob Imming Veld 6 (Maassenhof) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C9 Ron van Weerdt Veld 6 (Maassenhof) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D7 Klin van den Heuvel Veld 5 (Maassenhof) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D8 Sofie van de Riet Veld 5 (Maassenhof) - AB
17:30 - 19:00 Jongens C1 Oliver Kurtz Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
18:00 - 19:00 Keeperstraining Jongste Jeugd Trainingsgroep Veld 3 (Vrijenbroek)
18:30 - 20:00 Dames Jong 2 Koen Verstraelen Veld 5 (Maassenhof) - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Henk Dongelmans Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Ron van Weerdt Veld 5 (Maassenhof) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Lisette Wipkink Veld 6 (Maassenhof) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B5 Lars Raemakers Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B6 Ashley Pisa Veld 6 (Maassenhof) - C
18:30 - 20:00 Meisjes B8 Jorieke Borgman Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B9 Danique Muisers Veld 6 (Maassenhof) - D
19:00 - 22:00 Keeperstraining Jeugd Trainingsgroep Veld 3 (Vrijenbroek)
19:00 - 20:30 Heren 2 Oliver Kurtz Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Dames 3 Leo Nefkens Veld 7 (Herungerberg) - AB
20:00 - 21:30 Dames 30+ A Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Dames 30+ B Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Dames 30+ C Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Dames 4 Ron van Weerdt Veld 6 (Maassenhof) - AB
20:00 - 21:30 Dames 5 Jimmy Hendrickx Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Dames 6 Patrick Roorda Veld 5 (Maassenhof) - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong 1 Koen Verstraelen Veld 5 (Maassenhof) - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 Oliver Kurtz Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek)
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Funkey Marjoleine Schouten-van Helden Veld 5 (Maassenhof) - CD
16:00 - 17:00 Hockeyschool Marjolein Uphoff-Raaijmakers
Marieke Peeters-Vossen
Veld 5 (Maassenhof) - AB
16:00 - 17:00 Jongens E6-1 Floris Klaassens
Cas Bisschops
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - C
16:00 - 17:00 Jongens E6-2 Cas Bisschops
Floris Klaassens
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - D
16:00 - 17:00 Jongens F1 Nicole Peters Veld 3 (Vrijenbroek) - A
16:00 - 17:00 Jongens F2 Luca Merkx
Yoshua Geomini
Veld 3 (Vrijenbroek) - B
16:00 - 17:00 Meisjes E6-1 Adrien Dijkmans Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - A
16:00 - 17:00 Meisjes E6-2 Janneke van Heijster Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - B
16:00 - 17:00 Meisjes E6-3 Fleur van den Ham
Emmalie Bouwman
Veld 2 (Vrijenbroek) - A
16:00 - 17:00 Meisjes E6-4 Joost van der Ven Veld 2 (Vrijenbroek) - B
16:00 - 17:00 Meisjes E6-5 Sjuul Nijs
Tessy Bongaerts
Veld 2 (Vrijenbroek) - C
16:00 - 17:00 Meisjes E6-6 Mathijs Pubben
Jonas Verhoeckx
Veld 2 (Vrijenbroek) - D
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Ineke Bouten
Jolanda Smulders
Veld 3 (Vrijenbroek) - C
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Marnix Pubben
Beau Nellissen
Veld 3 (Vrijenbroek) - C
16:00 - 17:00 Meisjes F3 Gigi Hendriks Veld 3 (Vrijenbroek) - D
16:00 - 17:00 Meisjes F4 Mijntje Schouwenberg Veld 3 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:15 Jongens E8-1 Joram Dings Veld 2 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:15 Jongens E8-2 Fabian Schreurs Veld 2 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:30 Meisjes B7 Laura Lemmen Veld 6 (Maassenhof) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C5 Caspar Laumans Veld 5 (Maassenhof) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C6 Koen Verstraelen Veld 5 (Maassenhof) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C7 Shine Theeuwen
Mindte Peters
Veld 6 (Maassenhof) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Peter van Soest
Janneke van Heijster
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Nicole Peters
Edward Blok
Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:15 Meisjes E8-1 Marleen Heuvelmans-Jacobs Veld 2 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:15 Meisjes E8-2 Sanne Ooms
Lara Peeters
Veld 2 (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:15 Meisjes E8-3 Daphne Raemakers Veld 2 (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:15 Meisjes E8-4 Yoshua Geomini
Luca Merkx
Veld 3 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:15 Meisjes E8-5 Tessy Bongaerts
Mijntje Schouwenberg
Veld 3 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:15 Meisjes E8-6 Manon van Blommestein
Lok Yi Lam
Veld 3 (Vrijenbroek) - D
17:30 - 19:00 Meisjes A1 Nieke Laumans Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 Pascal Beerkens Veld 6 (Maassenhof) - AB
18:30 - 20:00 Jongens C3 Nadine Gruiters Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A4 Ron van Weerdt Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A5 Nout Peeters
Stijn Nabben
Veld 6 (Maassenhof) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Caspar Laumans Veld 5 (Maassenhof) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Frank Raemakers Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Koen Verstraelen Veld 5 (Maassenhof) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C4 Yvette van de Ven Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes D9 Alexander van der Lee
Arisha Khan
Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
19:00 - 21:00 E-hockey 1 Bart Verstappen Sporthal "Oud Zuid"
19:00 - 21:00 E-hockey 2 Bart Verstappen Sporthal "Oud Zuid"
19:00 - 21:00 H-hockey 1 Laurens Janssen Sporthal "Oud Zuid"
19:00 - 20:30 Jongens C2 Tibbe Naarding
Siebe Steegh
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Nieke Laumans Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek)
20:00 - 22:00 Dames 2 Leo Nefkens Veld 7 (Herungerberg) - AB
20:00 - 21:30 Dames 7 Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Dames Jong 3 Ron van Weerdt Veld 3 (Vrijenbroek) - D
20:00 - 21:30 Dames Jong 4 Caspar Laumans Veld 5 (Maassenhof) - AB
20:00 - 21:30 Heren Jong 1 Thijs Pubben Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Heren Jong 2 Sebastiaan van Benthem Veld 3 (Vrijenbroek) - C
20:00 - 21:30 Meisjes A6 Jan Willem Ruts Veld 5 (Maassenhof) - CD
20:00 - 21:30 Meisjes A7 Danique Muisers Veld 6 (Maassenhof) - AB
20:00 - 21:30 Meisjes A8 Veld 6 (Maassenhof) - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Instroomtraining Trainingsgroep Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Thijs Pubben Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Charlotte Veltmeijer
Jill Thönnissen
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Sjang Selen Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D6 Esmée Gerhards Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D7 Klin van den Heuvel Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D8 Karlijn Seijsener
Meike Dolfsma
Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Jongens A2 Ron van Weerdt Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Jongens A3 Jelle Mulders Veld 6 (Maassenhof) - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Thijs Pubben Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Jongens C4 Laurens Langerak Veld 5 (Maassenhof) - CD
18:30 - 20:00 Jongens D2 Dennis Schoeren
Lars Wielaard
Veld 5 (Maassenhof) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Daan de Brouwer
Misja Geeratz
Veld 6 (Maassenhof) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Lisette Wipkink Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Minoesch Jacobs
Noor van Vliet
Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B8 Sofie van de Riet Veld 2 (Vrijenbroek) - C
18:30 - 20:00 Meisjes B9 Sebastiaan van Benthem Veld 2 (Vrijenbroek) - D
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Koen Verstraelen Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 22:00 Seniorentraining Trainingsgroep Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek)
20:00 - 21:30 Dames 5 Jimmy Hendrickx Veld 6 (Maassenhof) - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong 1 Koen Verstraelen Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Heren 2 Oliver Kurtz Veld 5 (Maassenhof) - CD
20:00 - 21:30 Heren 3 Veld 7 (Herungerberg) - AB
20:00 - 21:30 Jongens A1 Henk Dongelmans Veld 5 (Maassenhof) - AB
20:00 - 22:00 Meisjes A2 Ron van Weerdt Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Trimhockey Sidney Langerak
Sebastiaan van Benthem
Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
20:30 - 22:00 Trimhockey Onno Vaessen
Sylvia Woudberg
Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens F1 Sem Nellissen Veld 3 (Vrijenbroek) - A
16:00 - 17:00 Jongens F2 Justin Geomini Veld 3 (Vrijenbroek) - B
16:00 - 17:00 Meisjes E6-1 Liesbeth Litjens Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - C
16:00 - 17:00 Meisjes E6-2 Janneke van Heijster Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - D
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Minke Wiersma
Ella Remkes
Veld 3 (Vrijenbroek) - B
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Aiko Kuppens
Nanne Bakkers
Veld 3 (Vrijenbroek) - C
16:00 - 17:00 Meisjes F3 Gigi Hendriks Veld 3 (Vrijenbroek) - D
16:00 - 17:00 Meisjes F4 Luca Merkx
Pepijn Boots
Veld 3 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:00 Jongens E6-1 Wout Thijssen
Maxim de Kleermaeker
Veld 2 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Jongens E6-2 Gies van Soest
Roderick Janssen
Veld 2 (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Lars Raemakers Veld 5 (Maassenhof) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C4 Koen Verstraelen Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C5 Maartje Ramakers Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C6 Esmée Gerhards
Romy Gerhards
Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C7 Mindte Peters
Shine Theeuwen
Veld 5 (Maassenhof) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C8 Kristi Imming
Eva Jacobs
Veld 6 (Maassenhof) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C9 Indy Hesseling
Yinte Kuijpers
Veld 6 (Maassenhof) - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E6-3 Ella Remkes
Minke Wiersma
Veld 3 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Meisjes E6-4 Justin Geomini
Sem Nellissen
Veld 3 (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:00 Meisjes E6-5 Guus Steeghs
Joram Dings
Veld 3 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:00 Meisjes E6-6 Gigi Hendriks Veld 3 (Vrijenbroek) - D
18:30 - 20:00 Dames 6 Vincent Heuts Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - D
18:30 - 20:00 Dames Jong 2 Koen Verstraelen Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - C
18:30 - 20:00 Dames Jong 3 Jan Willem Ruts Veld 5 (Maassenhof) - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 Gijs Pubben Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Oliver Kurtz Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Jongens C2 Tibbe Naarding
Siebe Steegh
Veld 6 (Maassenhof) - AB
18:30 - 20:00 Jongens D1 Thomas Langerak
Rob Thijssen
Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A4 Ron van Weerdt Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A5 Stijn Nabben
Nout Peeters
Veld 6 (Maassenhof) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B5 Lars Raemakers Veld 5 (Maassenhof) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B6 Romy Gerhards
Esmée Gerhards
Veld 2 (Vrijenbroek) - A
18:30 - 20:00 Meisjes B7 Laura Lemmen Veld 2 (Vrijenbroek) - B
20:00 - 22:00 Dames 1 Nieke Laumans Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek)
20:00 - 21:30 Dames 4 Ron van Weerdt Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Dames Jong 4 Lennart Driessen Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 Oliver Kurtz Veld 3 (Vrijenbroek)
20:00 - 21:30 Heren 4 Bart Driessen Veld 5 (Maassenhof) - AB
20:00 - 21:30 Heren 6 Veld 5 (Maassenhof) - CD
20:00 - 21:30 Heren Jong 1 Veld 6 (Maassenhof) - CD
20:00 - 21:30 Heren Jong 2 Veld 6 (Maassenhof) - AB