Dames 1

 

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Nieke Laumans
Aanvoerder Jikke Cornet
Aanvoerder Suzan van den Winkel
Trainer Nieke Laumans
Assistent trainer Kim Peters
Assistent trainer Floris van de Ven
Teammanager Petra Denessen
Scheidscoördinator Suzan van den Winkel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Best D1 Geel-Zwart D1 12:45
Delta Venlo D1 HOD D1 12:45
Geldrop D1 Rosmalen D1 12:45
MEP D1 Berkel-Enschot D1 12:45
Maastricht D1 HCAS D1 12:45
Weert D1 Hopbel D1 12:45

Verslagen

Trainingen

Herfstperiode: (30-8-2021 tot 21-11-2021)
Woensdag 20:00 u. 22:00 u. Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) Nieke Laumans
Vrijdag 19:30 u. 21:30 u. Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) Nieke Laumans

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Maastricht D1 7 16 5 1 1
2 HOD D1 7 15 4 3 0
3 Rosmalen D1 7 15 4 3 0
4 Delta Venlo D1 7 12 3 3 1
5 Geldrop D1 7 12 3 3 1
6 HCAS D1 7 10 3 1 3
7 Geel-Zwart D1 7 9 2 3 2
8 MEP D1 7 8 2 2 3
9 Weert D1 7 7 1 4 2
10 Hopbel D1 7 4 1 1 5
11 Berkel-Enschot D1 7 4 1 1 5
12 Best D1 7 1 0 1 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt H.O.D. D1 12:45 thuis - Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek)
7 nov SMHC De Hopbel D1 12:45 uit
14 nov HV Weert D1 12:45 thuis - Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek)
21 nov Maastrichtse Hockey Club MHC D1 12:45 uit
13 mrt MHC Best D1 n.n.b thuis
20 mrt MHC MEP D1 n.n.b uit
27 mrt Hockey Geldrop D1 n.n.b thuis
3 apr HCAS D1 n.n.b uit
10 apr Rosmalen D1 n.n.b thuis
24 apr Berkel Enschot D1 n.n.b uit
1 mei V.M.H.C. Geel-Zwart D1 n.n.b thuis
8 mei H.O.D. D1 n.n.b uit
15 mei SMHC De Hopbel D1 n.n.b thuis
22 mei HV Weert D1 n.n.b uit
29 mei Maastrichtse Hockey Club MHC D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Geldrop D1 Hopbel D1 2-1
Berkel-Enschot D1 Maastricht D1 0-1
Best D1 Delta Venlo D1 1-2
Rosmalen D1 Geel-Zwart D1 1-1
HCAS D1 HOD D1 2-3
MEP D1 Weert D1 3-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Hopbel D1 HCAS D1 2-3
Geel-Zwart D1 Berkel-Enschot D1 4-1
Delta Venlo D1 MEP D1 1-1
Weert D1 Geldrop D1 2-2
Maastricht D1 Best D1 2-1
HOD D1 Rosmalen D1 4-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Geel-Zwart D1 Maastricht D1 2-2
Geldrop D1 Delta Venlo D1 1-1
Rosmalen D1 Hopbel D1 6-2
MEP D1 Best D1 5-1
HCAS D1 Weert D1 3-1
Berkel-Enschot D1 HOD D1 2-7
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Weert D1 Rosmalen D1 1-1
HOD D1 Geel-Zwart D1 4-0
Maastricht D1 MEP D1 2-1
Delta Venlo D1 HCAS D1 3-1
Hopbel D1 Berkel-Enschot D1 5-0
Best D1 Geldrop D1 1-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
HCAS D1 Best D1 3-2
Berkel-Enschot D1 Weert D1 0-0
Rosmalen D1 Delta Venlo D1 3-0
HOD D1 Maastricht D1 5-3
Geel-Zwart D1 Hopbel D1 3-1
Geldrop D1 MEP D1 3-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Delta Venlo D1 Berkel-Enschot D1 7-1
Hopbel D1 HOD D1 1-1
Maastricht D1 Geldrop D1 3-2
Best D1 Rosmalen D1 2-3
Weert D1 Geel-Zwart D1 2-1
MEP D1 HCAS D1 2-2
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Rosmalen D1 MEP D1 3-0
Hopbel D1 Maastricht D1 1-3
Geel-Zwart D1 Delta Venlo D1 2-2
Berkel-Enschot D1 Best D1 3-1
HOD D1 Weert D1 1-1
HCAS D1 Geldrop D1 1-2