Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Leo Nefkens
Aanvoerder Sanne Kulaleën
Asst. aanvoerder Lotte Verdellen
Trainer Leo Nefkens
Scheidscoördinator Lotte Verdellen
Tapcoördinator Maxime van Ewijk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda D2-O Tilburg D4 10:50
Eindhoven D2-O Delta Venlo D2-O 10:30
Helmond D2-O Were Di D2-O 10:00
Oranje-Rood D2-O Tilburg D2-O 11:45
Push D3 HOD D2-O 11:45
Tilburg D3 Push D2-O 10:00

Verslagen

Trainingen

Herfstperiode: (30-8-2021 tot 21-11-2021)
Woensdag 20:00 u. 22:00 u. Veld 4 (Vrijenbroek) (CD) Leo Nefkens

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Were Di D2 6 15 5 0 1
2 Breda D2 6 13 4 1 1
3 Oranje-Rood D2 6 13 4 1 1
4 HOD D2 6 12 4 0 2
5 Tilburg D2 6 12 4 0 2
6 Push D2 6 7 2 1 3
7 Delta Venlo D2 6 7 2 1 3
8 Eindhoven D2 6 7 2 1 3
9 Tilburg D3 6 6 2 0 4
10 Helmond D2 6 4 1 1 4
11 Tilburg D4 6 4 1 1 4
12 Push D3 6 4 1 1 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt HC Eindhoven D2 10:30 uit
7 nov HC Helmond D2 11:20 thuis - Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek)
14 nov B.H.V. Push D3 n.n.b uit
21 nov HC Tilburg D3 11:20 thuis - Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek)
28 nov HC Oranje Rood D2 10:30 uit
13 mrt BH&BC Breda D2 n.n.b uit
20 mrt HC Tilburg D2 n.n.b thuis
27 mrt B.H.V. Push D2 n.n.b uit
3 apr H.O.D. D2 n.n.b thuis
10 apr Were Di Tilburg D2 n.n.b uit
24 apr HC Tilburg D4 n.n.b thuis
8 mei HC Eindhoven D2 n.n.b thuis
15 mei HC Helmond D2 n.n.b uit
22 mei B.H.V. Push D3 n.n.b thuis
29 mei HC Tilburg D3 n.n.b uit
12 jun HC Oranje Rood D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Push D3 Tilburg D4 2-2
Helmond D2-O Tilburg D3 3-2
Eindhoven D2-O Oranje-Rood D2-O 1-1
Delta Venlo D2-O Breda D2-O 1-1
Were Di D2-O Tilburg D2-O 2-1
HOD D2-O Push D2-O 1-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Tilburg D2-O Delta Venlo D2-O 1-0
Push D2-O Were Di D2-O 2-3
Breda D2-O Eindhoven D2-O 2-1
Oranje-Rood D2-O Helmond D2-O 5-1
Tilburg D3 Push D3 5-1
Tilburg D4 HOD D2-O 0-5
DINSDAG 21 SEPTEMBER 2021
Tilburg D3 Tilburg D4 4-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Push D3 Oranje-Rood D2-O 1-0
Delta Venlo D2-O Push D2-O 1-0
Were Di D2-O HOD D2-O 3-1
Eindhoven D2-O Tilburg D2-O 1-0
Helmond D2-O Breda D2-O 1-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Oranje-Rood D2-O Tilburg D3 3-0
Push D2-O Eindhoven D2-O 1-3
Breda D2-O Push D3 11-0
Tilburg D2-O Helmond D2-O 1-0
Tilburg D4 Were Di D2-O 0-4
HOD D2-O Delta Venlo D2-O 2-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Helmond D2-O Push D2-O 1-1
Eindhoven D2-O HOD D2-O 2-5
Delta Venlo D2-O Were Di D2-O 2-1
Oranje-Rood D2-O Tilburg D4 5-1
Tilburg D3 Breda D2-O 2-3
Push D3 Tilburg D2-O 0-4
DINSDAG 12 OKTOBER 2021
Tilburg D2-O Tilburg D3 3-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
HOD D2-O Helmond D2-O 6-3
Breda D2-O Oranje-Rood D2-O 2-3
Push D2-O Push D3 2-1
Tilburg D4 Delta Venlo D2-O 1-0
Were Di D2-O Eindhoven D2-O 3-2