Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Veronique Quicken
Asst. aanvoerder Marése Hasselmann-Faassen
Trainer Leo Nefkens
Scheidscoördinator Yvette van de Ven
Tapcoördinator Yvette van de Ven

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Eindhoven D5 HCAS D2-O 14:45
Geel-Zwart D3 Geldrop D3-O 11:00
HOD D3 Don Quishoot D3 11:15
Nova D2-O Maastricht D3 14:30
Oranje-Rood D8 Delta Venlo D3 9:45

Verslagen

Trainingen

Herfstperiode: (30-8-2021 tot 21-11-2021)
Dinsdag 20:00 u. 21:30 u. Veld 3 (Vrijenbroek) (AB) Leo Nefkens

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HCAS D2 6 18 6 0 0
2 Eindhoven D5 6 15 5 0 1
3 Maastricht D3 6 13 4 1 1
4 Delta Venlo D3 5 10 3 1 1
5 Oranje-Rood D8 5 9 3 0 2
6 Geel-Zwart D3 5 6 2 0 3
7 Oranje-Rood D9 6 4 1 1 4
8 Nova D2 6 4 1 1 4
9 Don Quishoot D3 5 3 1 0 4
10 Geldrop D3 5 3 1 0 4
11 HOD D3 5 3 1 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt HC Oranje Rood D8 09:45 uit
7 nov H.O.D. D3 13:20 thuis - Veld 3 (Vrijenbroek)
14 nov V.M.H.C. Geel-Zwart D3 10:30 uit
21 nov HC Oranje Rood D9 11:30 thuis - Veld 3 (Vrijenbroek)
28 nov HC Nova D2 11:00 uit
13 mrt HC Eindhoven D5 n.n.b uit
20 mrt Maastrichtse Hockey Club MHC D3 n.n.b thuis
3 apr Hockey Geldrop D3 n.n.b thuis
10 apr Don Quishoot D3 n.n.b uit
24 apr HCAS D2 n.n.b thuis
8 mei HC Oranje Rood D8 n.n.b thuis
15 mei H.O.D. D3 n.n.b uit
22 mei V.M.H.C. Geel-Zwart D3 n.n.b thuis
29 mei HC Oranje Rood D9 n.n.b uit
12 jun HC Nova D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Delta Venlo D3 Eindhoven D5 3-2
Don Quishoot D3 Maastricht D3 4-7
HOD D3 Oranje-Rood D9 1-7
Geel-Zwart D3 HCAS D2-O 2-7
Oranje-Rood D8 Nova D2-O 2-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Oranje-Rood D9 Geel-Zwart D3 0-1
Maastricht D3 Delta Venlo D3 3-3
Eindhoven D5 Oranje-Rood D8 3-1
Nova D2-O HOD D3 0-1
HCAS D2-O Geldrop D3-O 1-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Oranje-Rood D9 HCAS D2-O 0-6
Don Quishoot D3 Geldrop D3-O 6-1
Oranje-Rood D8 Maastricht D3 0-5
Geel-Zwart D3 Nova D2-O 0-2
HOD D3 Eindhoven D5 2-5
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Maastricht D3 HOD D3 2-0
Nova D2-O Oranje-Rood D9 0-0
Eindhoven D5 Geel-Zwart D3 4-2
Geldrop D3-O Delta Venlo D3 1-4
HCAS D2-O Don Quishoot D3 5-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Geel-Zwart D3 Maastricht D3 5-3
Nova D2-O HCAS D2-O 0-4
Delta Venlo D3 Don Quishoot D3 2-0
Oranje-Rood D8 Geldrop D3-O 6-1
VRIJDAG 15 OKTOBER 2021
Oranje-Rood D9 Eindhoven D5 0-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Eindhoven D5 Nova D2-O 4-0
Geldrop D3-O HOD D3 2-0
Don Quishoot D3 Oranje-Rood D8 1-3
Maastricht D3 Oranje-Rood D9 2-1
HCAS D2-O Delta Venlo D3 4-2