Heren 6

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Thijs Lammers
Trainer Stijn Nabben
Scheidscoördinator Sam Nijssen
Tapcoördinator Thijs Lammers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Delta Venlo H6 Oranje-Rood H13 14:00
Den Bosch H14 Oirschot H2-O 12:30
Den Bosch H9 Delta Venlo H4 10:30
Liempde H1 Gemert H2-O 15:00
Oedenrode H3 Oss H4 11:00
Weert H4 Best H2 10:00

Verslagen

Trainingen

Herfstperiode: (30-8-2021 tot 21-11-2021)
Vrijdag 20:00 u. 21:30 u. Veld 5 (Maassenhof) (CD) Stijn Nabben

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Delta Venlo H6 6 13 4 1 1
2 Best H2 6 13 4 1 1
3 Delta Venlo H4 6 12 4 0 2
4 Weert H4 6 11 3 2 1
5 Den Bosch H14 3 7 2 1 0
6 Liempde H1 5 7 2 1 2
7 Oirschot H2 6 7 2 1 3
8 Oss H4 6 7 2 1 3
9 Oranje-Rood H13 6 7 2 1 3
10 Den Bosch H9 6 6 2 0 4
11 Gemert H2 5 4 1 1 3
12 Oedenrode H3 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt HC Oranje Rood Oranje-Rood H13 14:00 thuis - Veld 2 (Vrijenbroek)
7 nov HC Delta Venlo Delta Venlo H4 15:20 uit
14 nov Hockeyclub 's-Hertogenbosch H9 12:35 thuis - Veld 3 (Vrijenbroek)
21 nov HC Gemert H2 15:20 thuis - Veld 4 (Vrijenbroek)
28 nov Hockeyclub 's-Hertogenbosch H14 n.n.b uit
13 mrt Sint Oedenrode H3 n.n.b uit
20 mrt HV Weert H4 n.n.b thuis
27 mrt Liempde H1 n.n.b uit
3 apr MHC Best H2 n.n.b thuis
10 apr Oss H4 n.n.b uit
24 apr HC Oirschot H2 n.n.b thuis
8 mei HC Oranje Rood H13 n.n.b uit
15 mei HC Delta Venlo H4 n.n.b thuis
22 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch H9 n.n.b uit
29 mei HC Gemert H2 n.n.b uit
12 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch H14 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Oranje-Rood H13 Best H2 4-3
Delta Venlo H6 Oedenrode H3 4-0
Oirschot H2-O Oss H4 1-1
Den Bosch H9 Weert H4 0-1
Delta Venlo H4 Liempde H1 4-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Weert H4 Delta Venlo H6 2-2
Gemert H2-O Oirschot H2-O 1-2
Oss H4 Oranje-Rood H13 4-2
Liempde H1 Den Bosch H9 5-3
Best H2 Delta Venlo H4 5-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Delta Venlo H6 Liempde H1 6-2
Den Bosch H9 Best H2 7-10
Delta Venlo H4 Oss H4 2-5
Oranje-Rood H13 Oirschot H2-O 1-4
Oedenrode H3 Gemert H2-O 1-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Best H2 Delta Venlo H6 4-3
Gemert H2-O Oranje-Rood H13 2-2
Oedenrode H3 Weert H4 2-5
Oirschot H2-O Delta Venlo H4 1-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Delta Venlo H6 Oss H4 6-1
Den Bosch H9 Oirschot H2-O 3-2
Delta Venlo H4 Oranje-Rood H13 1-0
Weert H4 Gemert H2-O 4-3
Oedenrode H3 Liempde H1 0-4
Den Bosch H14 Best H2 5-5
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Oirschot H2-O Delta Venlo H6 1-3
Liempde H1 Weert H4 2-2
Oss H4 Den Bosch H14 1-2
Gemert H2-O Delta Venlo H4 2-4
Oedenrode H3 Best H2 1-8
Oranje-Rood H13 Den Bosch H9 2-0
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Den Bosch H14 Weert H4 5-2
Oss H4 Den Bosch H9 1-3