Heren 35+ E

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Ruud Adams
Aanvoerder Mart Engels
Asst. aanvoerder Mario de Vriend
Assistent teammanager Toine Ewals
Scheidscoördinator Gé Driessen
Tapcoördinator Pim Kurstjens

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Concordia H35A Oirschot H35B 12:00
Delta Venlo H35E Cranendonck H35A 12:15
Oedenrode H35B Helmond H35D 11:00
Peel en Maas H35A Oranje-Rood H35F 9:30
Weert H35B Heeze H35B 14:00

Verslagen

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Concordia H35A 6 18 6 0 0
2 Boekel H35A 6 16 5 1 0
3 Peel en Maas H35A 6 13 4 1 1
4 Oirschot H35B 5 10 3 1 1
5 Cranendonck H35A 5 10 3 1 1
6 Oedenrode H35B 6 8 2 2 2
7 Helmond H35D 5 4 1 1 3
8 Weert H35B 6 3 1 0 5
9 Oranje-Rood H35F 5 2 0 2 3
10 Heeze H35B 5 1 0 1 4
11 Delta Venlo H35E 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
31 okt HC Cranendonck H35A 12:15 thuis - Veld 2 (Vrijenbroek)
7 nov HC Helmond H35D 11:45 uit
14 nov HC Oirschot H35B 11:00 thuis - Veld 4 (Vrijenbroek)
21 nov HOCKEY HEEZE H35B 10:45 uit
28 nov HC Oranje Rood H35F 11:30 thuis - Veld 3 (Vrijenbroek)
20 mrt HC Boekel H35A n.n.b uit
27 mrt Hockeyclub Peel & Maas H35A n.n.b thuis
3 apr HV Weert H35B n.n.b uit
10 apr R.H.C. Concordia H35A n.n.b thuis
24 apr Sint Oedenrode H35B n.n.b uit
8 mei HC Cranendonck H35A n.n.b uit
15 mei HC Helmond H35D n.n.b thuis
22 mei HC Oirschot H35B n.n.b uit
29 mei HOCKEY HEEZE H35B n.n.b thuis
12 jun HC Oranje Rood H35F n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Boekel H35A Oedenrode H35B 4-4
Weert H35B Cranendonck H35A 0-6
Peel en Maas H35A Concordia H35A 0-5
Heeze H35B Oirschot H35B 0-7
Oranje-Rood H35F Helmond H35D 1-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Cranendonck H35A Heeze H35B 5-1
Concordia H35A Weert H35B 3-1
Oirschot H35B Oranje-Rood H35F 5-2
Oedenrode H35B Peel en Maas H35A 2-3
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Weert H35B Oedenrode H35B 1-2
Peel en Maas H35A Delta Venlo H35E 5-0
Concordia H35A Cranendonck H35A 3-2
Boekel H35A Helmond H35D 3-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Cranendonck H35A Oranje-Rood H35F 1-0
Oedenrode H35B Concordia H35A 1-3
Oirschot H35B Boekel H35A 2-3
Delta Venlo H35E Weert H35B 2-3
Helmond H35D Peel en Maas H35A 3-8
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Concordia H35A Delta Venlo H35E 8-1
Weert H35B Helmond H35D 1-4
Boekel H35A Heeze H35B 10-0
Oedenrode H35B Cranendonck H35A 1-1
Peel en Maas H35A Oirschot H35B 3-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Oirschot H35B Weert H35B 3-1
Oranje-Rood H35F Boekel H35A 0-2
Delta Venlo H35E Oedenrode H35B 2-8
Helmond H35D Concordia H35A 1-2
Heeze H35B Peel en Maas H35A 0-7
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Delta Venlo H35E Boekel H35A 3-4
Oranje-Rood H35F Heeze H35B 1-1