Dames O25-5

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Jolie Peijs
Aanvoerder Maike Rijnbende
Trainer Lynn Langen
Trainer Roderick Peeters
Lijncoördinator Marjolein Uphoff-Raaijmakers
Scheidscoördinator Maike Rijnbende
Tapcoördinator Maike Rijnbende

Aankomende speelronde

Verslagen

Trainingen

Herfstperiode (tijdelijk zonder veld 5): (5-9-2022 tot 3-12-2022)
Maandag 20:00 u. 21:30 u. Veld 2 (Vrijenbroek) (CD) Lynn Langen
Woensdag 19:30 u. 21:00 u. Veld 6 (Maassenhof) (AB) Roderick Peeters
Zaalschema (BUITEN): (6-12-2022 tot 12-2-2023)
Maandag 19:30 u. 21:00 u. Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) (AB) Roderick Peeters

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 DVS DO25-1-O 10 24 8 0 2
2 Bakel DO25-1 10 22 7 1 2
3 Heeze DO25-2 10 20 6 2 2
4 Delta Venlo DO25-5 10 13 4 1 5
5 Geldrop DO25-4 10 9 3 0 7
6 Oranje-Rood DO25-4 10 0 0 0 10

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Bakel DO25-1 Delta Venlo DO25-5 (4-0)scheduled
DVS DO25-1-O Heeze DO25-2 (2-0)scheduled
Geldrop DO25-4 Oranje-Rood DO25-4 (11-0)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Delta Venlo DO25-5 DVS DO25-1-O (1-6)scheduled
Heeze DO25-2 Geldrop DO25-4 (2-1)final
Oranje-Rood DO25-4 Bakel DO25-1 (0-13)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
DVS DO25-1-O Bakel DO25-1 (5-0)scheduled
Heeze DO25-2 Oranje-Rood DO25-4 (11-0)scheduled
Geldrop DO25-4 Delta Venlo DO25-5 (4-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Delta Venlo DO25-5 Heeze DO25-2 (1-2)scheduled
DVS DO25-1-O Oranje-Rood DO25-4 (16-0)scheduled
Bakel DO25-1 Geldrop DO25-4 (2-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Geldrop DO25-4 DVS DO25-1-O (0-1)final
Heeze DO25-2 Bakel DO25-1 (1-2)final
Oranje-Rood DO25-4 Delta Venlo DO25-5 (0-9)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Heeze DO25-2 DVS DO25-1-O (2-1)scheduled
Oranje-Rood DO25-4 Geldrop DO25-4 (0-7)scheduled
Delta Venlo DO25-5 Bakel DO25-1 (2-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Bakel DO25-1 Oranje-Rood DO25-4 (8-1)scheduled
Geldrop DO25-4 Heeze DO25-2 (1-3)final
DVS DO25-1-O Delta Venlo DO25-5 (1-0)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Oranje-Rood DO25-4 Heeze DO25-2 (0-7)scheduled
Bakel DO25-1 DVS DO25-1-O (1-0)final
Delta Venlo DO25-5 Geldrop DO25-4 (2-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Heeze DO25-2 Delta Venlo DO25-5 (2-2)final
Geldrop DO25-4 Bakel DO25-1 (2-3)final
Oranje-Rood DO25-4 DVS DO25-1-O (0-5)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Delta Venlo DO25-5 Oranje-Rood DO25-4 (6-0)scheduled
DVS DO25-1-O Geldrop DO25-4 (6-1)final
Bakel DO25-1 Heeze DO25-2 (2-2)final