Heren 1

 

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Joost Cornet
Coach Lorenzo Westreenen
Aanvoerder Ivo da Mota Moreira
Trainer Joost Cornet
Trainer Lorenzo Westreenen
Teammanager Robert Bouten
Scheidscoördinator Robert Bouten
Tapcoördinator Robert Bouten

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Geldrop H1 Weert H1 0:00
Delta Venlo H1 Goirle H1 0:00
Basko H1 Hopbel H1 0:00
Berkel-Enschot H1 Geel-Zwart H1 0:00
MEP H1 Eindhoven H1 0:00
HOD H1 Helmond H1 0:00

Verslagen

Trainingen

Zaalschema (BUITEN): (6-12-2022 tot 12-2-2023)
Dinsdag 20:00 u. 21:30 u. Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) Joost Cornet
Lorenzo Westreenen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HOD H1 11 30 10 0 1
2 Eindhoven H1 11 28 9 1 1
3 Helmond H1 11 27 9 0 2
4 MEP H1 11 23 7 2 2
5 Goirle H1 11 17 5 2 4
6 Delta Venlo H1 11 16 5 1 5
7 Geel-Zwart H1 11 16 5 1 5
8 Weert H1 11 13 3 4 4
9 Hopbel H1 11 8 2 2 7
10 Geldrop H1 11 7 2 1 8
11 Basko H1 11 4 1 1 9
12 Berkel-Enschot H1 11 1 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt M.H.C. Goirle H1 n.n.b thuis
12 mrt HC Helmond H1 14:45 uit
17 mrt Rosmalen H1 n.n.b uit
19 mrt SMHC De Hopbel H1 n.n.b thuis
26 mrt V.M.H.C. Geel-Zwart H1 n.n.b uit
2 apr V.M.H.C. Basko H1 n.n.b thuis
16 apr H.O.D. H1 n.n.b uit
23 apr Berkel Enschot H1 n.n.b uit
30 apr Hockey Geldrop H1 n.n.b thuis
7 mei MHC MEP H1 n.n.b uit
14 mei HC Eindhoven H1 n.n.b thuis
21 mei HV Weert H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Hopbel H1 Basko H1 (9-0)final
Helmond H1 HOD H1 (3-2)final
Goirle H1 Delta Venlo H1 (5-1)scheduled
Eindhoven H1 MEP H1 (4-2)final
Geel-Zwart H1 Berkel-Enschot H1 (8-2)final
Weert H1 Geldrop H1 (2-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
MEP H1 Weert H1 (3-3)final
HOD H1 Hopbel H1 (10-1)final
Geldrop H1 Goirle H1 (3-5)final
Delta Venlo H1 Helmond H1 (2-5)scheduled
Basko H1 Geel-Zwart H1 (1-9)scheduled
Berkel-Enschot H1 Eindhoven H1 (0-6)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Hopbel H1 Delta Venlo H1 (2-4)final
Helmond H1 Geldrop H1 (3-0)final
Goirle H1 MEP H1 (2-2)final
Basko H1 Berkel-Enschot H1 (3-2)final
Geel-Zwart H1 HOD H1 (2-4)final
Weert H1 Eindhoven H1 (1-4)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
HOD H1 Basko H1 (3-0)final
MEP H1 Helmond H1 (5-0)final
Eindhoven H1 Goirle H1 (3-2)final
Geldrop H1 Hopbel H1 (2-2)final
Delta Venlo H1 Geel-Zwart H1 (4-2)final
Berkel-Enschot H1 Weert H1 (2-3)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Hopbel H1 MEP H1 (1-5)final
Helmond H1 Eindhoven H1 (3-5)scheduled
Goirle H1 Weert H1 (7-2)final
Basko H1 Delta Venlo H1 (2-8)final
Geel-Zwart H1 Geldrop H1 (3-2)final
HOD H1 Berkel-Enschot H1 (5-0)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
MEP H1 Geel-Zwart H1 (6-0)scheduled
Weert H1 Helmond H1 (1-2)final
Eindhoven H1 Hopbel H1 (4-0)final
Geldrop H1 Basko H1 (6-1)final
Delta Venlo H1 HOD H1 (1-4)final
Berkel-Enschot H1 Goirle H1 (2-2)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Hopbel H1 Weert H1 (1-1)final
Helmond H1 Goirle H1 (6-1)final
Delta Venlo H1 Berkel-Enschot H1 (7-0)final
Basko H1 MEP H1 (0-5)final
HOD H1 Geldrop H1 (5-4)final
Geel-Zwart H1 Eindhoven H1 (2-6)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
MEP H1 HOD H1 (0-1)scheduled
Weert H1 Geel-Zwart H1 (4-4)final
Goirle H1 Hopbel H1 (7-2)final
Eindhoven H1 Basko H1 (5-0)final
Geldrop H1 Delta Venlo H1 (2-3)final
Berkel-Enschot H1 Helmond H1 (0-3)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Hopbel H1 Helmond H1 (2-9)final
Geldrop H1 Berkel-Enschot H1 (3-2)final
Delta Venlo H1 MEP H1 (1-4)final
Basko H1 Weert H1 (1-1)scheduled
Geel-Zwart H1 Goirle H1 (7-4)final
HOD H1 Eindhoven H1 (4-3)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
MEP H1 Geldrop H1 (5-2)final
Weert H1 HOD H1 (2-3)final
Hopbel H1 Berkel-Enschot H1 (2-1)final
Helmond H1 Geel-Zwart H1 (7-0)scheduled
Goirle H1 Basko H1 (4-1)final
Eindhoven H1 Delta Venlo H1 (3-3)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Geldrop H1 Eindhoven H1 (1-4)final
Delta Venlo H1 Weert H1 (1-2)final
Basko H1 Helmond H1 (1-4)final
Berkel-Enschot H1 MEP H1 (4-7)final
HOD H1 Goirle H1 (3-2)scheduled
Geel-Zwart H1 Hopbel H1 (5-3)final