Heren 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Dries Stroeken
Scheidscoördinator Job Willemsen
Tapcoördinator Frank Frings

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Delta Venlo H30-1 Civicum H30-1 10:45

Verslagen

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HCAS H30-1 10 30 10 0 0
2 Weert H30-1 10 27 9 0 1
3 Gemert H30-1 10 24 8 0 2
4 Rosmalen H30-1 10 17 5 2 3
5 Rosmalen H30-2 10 17 5 2 3
6 Oranje-Rood H30-4 10 15 4 3 3
7 Hopbel H30-1 11 12 4 0 7
8 Civicum H30-1 9 10 3 1 5
9 Delta Venlo H30-1 9 9 2 3 4
10 Horst H30-1 10 7 2 1 7
11 Den Bosch H30-2 10 7 2 1 7
12 Son H30-1 10 7 2 1 7
13 Eindhoven H30-1 11 6 2 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 dec C.M.H.C. CIVICUM H30-1 10:45 thuis - Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek)
5 mrt HTCSON Hockey H30-1 n.n.b thuis
12 mrt HC Gemert H30-1 n.n.b uit
19 mrt HC Oranje Rood H30-4 n.n.b uit
26 mrt HCAS H30-1 n.n.b thuis
2 apr HC Horst H30-1 n.n.b uit
16 apr Rosmalen H30-2 n.n.b thuis
23 apr Rosmalen H30-1 n.n.b uit
14 mei HV Weert H30-1 n.n.b thuis
21 mei HC Eindhoven H30-1 n.n.b thuis
4 jun SMHC De Hopbel H30-1 n.n.b uit
11 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch H30-2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Civicum H30-1 Weert H30-1 (2-5)scheduled
Rosmalen H30-2 Horst H30-1 (3-2)final
Delta Venlo H30-1 Oranje-Rood H30-4 (4-4)scheduled
Eindhoven H30-1 Gemert H30-1 (0-8)final
Rosmalen H30-1 HCAS H30-1 (2-3)final
Hopbel H30-1 Son H30-1 (0-1)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Weert H30-1 Rosmalen H30-2 (3-1)scheduled
HCAS H30-1 Delta Venlo H30-1 (8-0)final
Horst H30-1 Rosmalen H30-1 (3-1)final
Oranje-Rood H30-4 Eindhoven H30-1 (3-1)final
Gemert H30-1 Hopbel H30-1 (7-2)final
Son H30-1 Den Bosch H30-2 (2-3)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Civicum H30-1 Son H30-1 (4-0)scheduled
Eindhoven H30-1 HCAS H30-1 (0-7)final
Hopbel H30-1 Oranje-Rood H30-4 (2-4)final
Den Bosch H30-2 Gemert H30-1 (0-7)final
Rosmalen H30-1 Rosmalen H30-2 (2-2)final
Delta Venlo H30-1 Horst H30-1 (3-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Weert H30-1 Rosmalen H30-1 (2-0)scheduled
Horst H30-1 Eindhoven H30-1 (2-3)final
Oranje-Rood H30-4 Den Bosch H30-2 (5-3)final
HCAS H30-1 Hopbel H30-1 (3-1)final
Gemert H30-1 Civicum H30-1 (6-2)scheduled
Rosmalen H30-2 Delta Venlo H30-1 (3-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Eindhoven H30-1 Rosmalen H30-2 (0-2)final
Den Bosch H30-2 HCAS H30-1 (3-6)final
Civicum H30-1 Oranje-Rood H30-4 (1-1)final
Hopbel H30-1 Horst H30-1 (5-2)final
Delta Venlo H30-1 Rosmalen H30-1 (3-3)final
Son H30-1 Weert H30-1 (1-4)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Weert H30-1 Delta Venlo H30-1 (2-1)final
HCAS H30-1 Civicum H30-1 (5-2)final
Horst H30-1 Den Bosch H30-2 (5-2)final
Rosmalen H30-1 Eindhoven H30-1 (2-1)final
Gemert H30-1 Son H30-1 (12-1)final
Rosmalen H30-2 Hopbel H30-1 (1-3)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Civicum H30-1 Horst H30-1 (5-1)final
Hopbel H30-1 Rosmalen H30-1 (3-4)final
Gemert H30-1 Weert H30-1 (4-5)final
Den Bosch H30-2 Rosmalen H30-2 (0-4)final
Eindhoven H30-1 Delta Venlo H30-1 (3-2)scheduled
Son H30-1 Oranje-Rood H30-4 (1-8)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Oranje-Rood H30-4 Gemert H30-1 (2-3)scheduled
Weert H30-1 Eindhoven H30-1 (4-0)scheduled
HCAS H30-1 Son H30-1 (7-3)final
Rosmalen H30-1 Den Bosch H30-2 (8-1)final
Delta Venlo H30-1 Hopbel H30-1 (3-1)scheduled
Rosmalen H30-2 Civicum H30-1 (1-0)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Gemert H30-1 HCAS H30-1 (1-5)final
Civicum H30-1 Rosmalen H30-1 (2-3)final
Son H30-1 Horst H30-1 (2-1)final
Hopbel H30-1 Eindhoven H30-1 (4-3)final
Oranje-Rood H30-4 Weert H30-1 (1-2)scheduled
Den Bosch H30-2 Delta Venlo H30-1 (2-2)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Weert H30-1 Hopbel H30-1 (2-1)scheduled
HCAS H30-1 Oranje-Rood H30-4 (4-2)final
Horst H30-1 Gemert H30-1 (1-4)final
Eindhoven H30-1 Den Bosch H30-2 (0-3)scheduled
Rosmalen H30-2 Son H30-1 (3-3)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
HCAS H30-1 Weert H30-1 (2-1)scheduled
Gemert H30-1 Rosmalen H30-2 (1-0)scheduled
Civicum H30-1 Eindhoven H30-1 (5-1)final
Oranje-Rood H30-4 Horst H30-1 (1-1)final
Den Bosch H30-2 Hopbel H30-1 (2-4)final
Son H30-1 Rosmalen H30-1 (1-4)final