Heren 30-2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Martijn Storm
Aanvoerder Robert Teeuwen
Scheidscoördinator Maurice Houba
Tapcoördinator Rutger Vercauteren

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Geldrop H30-1 Delta Venlo H30-4 10:00
Liempde H30-1 Uden H30-1 10:15
Boxmeer H30-1 Delta Venlo H30-3 10:45

Verslagen

Trainingen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Basko H30-1 10 28 9 1 0
2 Uden H30-1 9 20 6 2 1
3 Geldrop H30-1 9 17 5 2 2
4 Mierlo H30-1 10 15 5 0 5
5 Liempde H30-1 9 14 4 2 3
6 Basko H30-2 10 14 4 2 4
7 Venray H30-1 10 13 4 1 5
8 Delta Venlo H30-3 9 10 3 1 5
9 Boxmeer H30-1 9 7 2 1 6
10 Delta Venlo H30-2 10 6 2 0 8
11 Delta Venlo H30-4 9 6 2 0 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt Liempde H30-1 n.n.b uit
12 mrt Hockey Geldrop H30-1 n.n.b thuis
19 mrt HC Delta Venlo H30-3 n.n.b uit
26 mrt HC Mierlo H30-1 n.n.b thuis
2 apr Hockey Club Uden H30-1 n.n.b uit
16 apr MHC Boxmeer H30-1 n.n.b thuis
23 apr V.M.H.C. Basko H30-2 n.n.b uit
14 mei HC Delta Venlo H30-4 n.n.b thuis
21 mei MHCV H30-1 n.n.b uit
11 jun V.M.H.C. Basko H30-1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Delta Venlo H30-4 Delta Venlo H30-3 (2-6)scheduled
Boxmeer H30-1 Uden H30-1 (2-4)final
Basko H30-2 Mierlo H30-1 (1-4)scheduled
Delta Venlo H30-2 Liempde H30-1 (1-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Delta Venlo H30-3 Venray H30-1 (4-2)scheduled
Liempde H30-1 Basko H30-1 (0-6)scheduled
Uden H30-1 Basko H30-2 (3-0)final
Mierlo H30-1 Delta Venlo H30-4 (3-4)final
Geldrop H30-1 Delta Venlo H30-2 (6-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Delta Venlo H30-2 Delta Venlo H30-3 (2-8)final
Basko H30-1 Geldrop H30-1 (7-1)final
Basko H30-2 Boxmeer H30-1 (4-0)scheduled
Delta Venlo H30-4 Uden H30-1 (1-6)scheduled
Venray H30-1 Mierlo H30-1 (4-2)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Geldrop H30-1 Liempde H30-1 (2-2)scheduled
Mierlo H30-1 Delta Venlo H30-2 (3-2)scheduled
Uden H30-1 Venray H30-1 (0-0)scheduled
Boxmeer H30-1 Delta Venlo H30-4 (4-6)final
Delta Venlo H30-3 Basko H30-1 (0-10)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Delta Venlo H30-2 Uden H30-1 (1-4)final
Liempde H30-1 Delta Venlo H30-3 (5-1)scheduled
Venray H30-1 Boxmeer H30-1 (1-3)final
Basko H30-1 Mierlo H30-1 (7-2)scheduled
Delta Venlo H30-4 Basko H30-2 (1-2)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Delta Venlo H30-3 Geldrop H30-1 (0-2)final
Mierlo H30-1 Liempde H30-1 (2-1)scheduled
Basko H30-2 Venray H30-1 (1-3)scheduled
Boxmeer H30-1 Delta Venlo H30-2 (6-3)final
Uden H30-1 Basko H30-1 (0-5)final
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Venray H30-1 Geldrop H30-1 (2-6)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Basko H30-1 Boxmeer H30-1 (7-2)final
Delta Venlo H30-2 Basko H30-2 (7-2)scheduled
Venray H30-1 Delta Venlo H30-4 (13-1)final
Geldrop H30-1 Mierlo H30-1 (5-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Mierlo H30-1 Delta Venlo H30-3 (5-3)scheduled
Boxmeer H30-1 Liempde H30-1 (1-1)scheduled
Uden H30-1 Geldrop H30-1 (1-1)final
Basko H30-2 Basko H30-1 (3-3)scheduled
Delta Venlo H30-4 Delta Venlo H30-2 (2-4)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Delta Venlo H30-2 Venray H30-1 (3-4)final
Basko H30-1 Delta Venlo H30-4 (10-0)scheduled
Liempde H30-1 Basko H30-2 (1-5)scheduled
Geldrop H30-1 Boxmeer H30-1 (3-2)final
Delta Venlo H30-3 Uden H30-1 (2-5)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Venray H30-1 Basko H30-1 (1-6)final
Delta Venlo H30-4 Liempde H30-1 (0-4)scheduled
Basko H30-2 Geldrop H30-1 (3-2)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Basko H30-1 Delta Venlo H30-2 (7-1)final
Liempde H30-1 Venray H30-1 (2-1)scheduled
Mierlo H30-1 Boxmeer H30-1 (4-0)final
Delta Venlo H30-3 Basko H30-2 (0-0)scheduled
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
Uden H30-1 Mierlo H30-1 (3-2)final