Zaal Jongens O12-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Simone Aarns-Nefkens
Trainer Ron van Weerdt
Teammanager Marc Houben
Lijncoördinator Annemarie van Soest - Vaessen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Nuenen JO12-1 Oedenrode JO12-1 13:30
Delta Venlo JO12-2 Oedenrode JO12-1 14:20
Nuenen JO12-1 Delta Venlo JO12-2 15:10

Verslagen

Trainingen

Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 5): (30-1-2023 tot 5-2-2023)
donderdag 17:00 u. 18:00 u. Zaalveld 2B Buiten Ron van Weerdt
zaterdag 13:00 u. 14:00 u. Rijnbeek Ron van Weerdt
Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 6): (6-2-2023 tot 12-2-2023)
donderdag 17:00 u. 18:00 u. Zaalveld 2B Buiten Ron van Weerdt

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Delta Venlo JO12-2 8 22 7 1 0
2 Eindhoven JO12-1 10 19 6 1 3
3 Oedenrode JO12-1 8 18 6 0 2
4 Nuenen JO12-1 7 13 4 1 2
5 Basko JO12-1 12 11 3 2 7
6 HOD JO12-1 9 9 3 0 6
7 Oranje-Rood JO12-3 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jan Sint Oedenrode JO12-1 14:20 thuis
29 jan Nuenen JO12-1 15:10 uit
5 feb Sint Oedenrode JO12-1 09:50 uit
5 feb HC Oranje Rood JO12-3 09:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Oranje-Rood JO12-3 Nuenen JO12-1 (0-5)final
Basko JO12-1 Eindhoven JO12-1 (2-3)final
Oranje-Rood JO12-3 HOD JO12-1 (4-6)final
Eindhoven JO12-1 Oedenrode JO12-1 (2-3)final
Basko JO12-1 Oedenrode JO12-1 (3-1)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Oedenrode JO12-1 Basko JO12-1 (7-2)final
Basko JO12-1 HOD JO12-1 (4-3)scheduled
Oedenrode JO12-1 HOD JO12-1 (6-3)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Delta Venlo JO12-2 Oranje-Rood JO12-3 (10-0)final
Oranje-Rood JO12-3 Eindhoven JO12-1 (1-5)final
Delta Venlo JO12-2 Eindhoven JO12-1 (5-3)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
HOD JO12-1 Delta Venlo JO12-2 (2-10)final
Basko JO12-1 Delta Venlo JO12-2 (0-11)final
HOD JO12-1 Basko JO12-1 (7-3)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Oedenrode JO12-1 Eindhoven JO12-1 (2-10)final
Eindhoven JO12-1 Nuenen JO12-1 (3-4)final
Oedenrode JO12-1 Nuenen JO12-1 (3-2)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Basko JO12-1 Nuenen JO12-1 (2-2)scheduled
Nuenen JO12-1 Oranje-Rood JO12-3 (8-3)scheduled
Basko JO12-1 Oranje-Rood JO12-3 (7-2)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Eindhoven JO12-1 HOD JO12-1 (7-1)final
Delta Venlo JO12-2 HOD JO12-1 (5-2)final
Eindhoven JO12-1 Delta Venlo JO12-2 (2-2)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
HOD JO12-1 Oedenrode JO12-1 (1-4)final
Oedenrode JO12-1 Oranje-Rood JO12-3 (3-1)scheduled
HOD JO12-1 Oranje-Rood JO12-3 (11-2)scheduled
Delta Venlo JO12-2 Basko JO12-1 (3-1)final
Nuenen JO12-1 Basko JO12-1 (3-0)scheduled
Delta Venlo JO12-2 Nuenen JO12-1 (6-1)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Eindhoven JO12-1 Oranje-Rood JO12-3 (8-4)scheduled
Oranje-Rood JO12-3 Basko JO12-1 (2-2)scheduled
Eindhoven JO12-1 Basko JO12-1 (8-3)final