Zaal Meisjes O12-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Thijs van Mierlo
Coach Jolanda Smulders
Trainer Sven van Heijster
Trainer Matis Kurtz
Lijncoördinator Janneke van Heijster

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Heeze MO12-2 Cranendonck MO12-1 16:30
Cranendonck MO12-1 Delta Venlo MO12-3 17:20
Heeze MO12-2 Delta Venlo MO12-3 18:10

Verslagen

Trainingen

Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 5): (30-1-2023 tot 5-2-2023)
woensdag 18:00 u. 19:00 u. Zaalveld 2F Buiten Thijs van Mierlo
Jolanda Smulders
Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 6): (6-2-2023 tot 12-2-2023)
woensdag 18:00 u. 19:00 u. Zaalveld 2F Buiten Thijs van Mierlo
Jolanda Smulders
vrijdag 17:00 u. 18:00 u. Health & RacketClub Sven van Heijster
Matis Kurtz

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Cranendonck MO12-1 10 30 10 0 0
2 Oranje-Rood MO12-5 10 15 5 0 5
3 HCAS MO12-1 10 15 5 0 5
4 Delta Venlo MO12-3 8 6 2 0 6
5 Heeze MO12-2 10 6 2 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jan HCAS MO12-1 10:40 thuis
29 jan HOCKEY HEEZE MO12-2 09:00 thuis
4 feb HC Cranendonck MO12-1 17:20 uit
4 feb HOCKEY HEEZE MO12-2 18:10 uit
12 feb HCAS MO12-1 12:00 uit
12 feb HC Oranje Rood MO12-5 12:50 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Oranje-Rood MO12-5 HCAS MO12-1 (3-4)final
HCAS MO12-1 Heeze MO12-2 (2-1)final
Oranje-Rood MO12-5 Heeze MO12-2 (5-1)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Oranje-Rood MO12-5 Heeze MO12-2 (3-2)final
Heeze MO12-2 Delta Venlo MO12-3 (5-4)final
Oranje-Rood MO12-5 Delta Venlo MO12-3 (5-1)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Cranendonck MO12-1 HCAS MO12-1 (2-1)final
Heeze MO12-2 HCAS MO12-1 (2-3)final
Cranendonck MO12-1 Heeze MO12-2 (3-2)final
ZATERDAG 24 DECEMBER 2022
Heeze MO12-2 Oranje-Rood MO12-5 (4-3)final
Cranendonck MO12-1 Oranje-Rood MO12-5 (4-3)final
Heeze MO12-2 Cranendonck MO12-1 (4-9)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
HCAS MO12-1 Oranje-Rood MO12-5 (0-3)final
Oranje-Rood MO12-5 Cranendonck MO12-1 (0-2)final
HCAS MO12-1 Cranendonck MO12-1 (2-5)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Delta Venlo MO12-3 Oranje-Rood MO12-5 (3-4)final
Oranje-Rood MO12-5 Cranendonck MO12-1 (3-6)final
Delta Venlo MO12-3 Cranendonck MO12-1 (2-6)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Cranendonck MO12-1 Delta Venlo MO12-3 (4-2)final
Delta Venlo MO12-3 HCAS MO12-1 (0-7)final
Cranendonck MO12-1 HCAS MO12-1 (3-1)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Delta Venlo MO12-3 Heeze MO12-2 (10-1)final
HCAS MO12-1 Heeze MO12-2 (6-2)final
Delta Venlo MO12-3 HCAS MO12-1 (3-2)final