Zaal Jongens O14-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Paul Jacobs
Lijncoördinator Sidney Langerak

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Scoop JO14-2 Cranendonck JO14-1 9:00
Boxmeer JO14-1 HOD JO14-3 9:15
Cranendonck JO14-1 Helmond JO14-2 9:50
HOD JO14-3 Delta Venlo JO14-2 10:05
Scoop JO14-2 Helmond JO14-2 10:40
Boxmeer JO14-1 Delta Venlo JO14-2 10:55

Verslagen

Trainingen

Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 5): (30-1-2023 tot 5-2-2023)
maandag 19:00 u. 20:00 u. Zaalveld 2A Buiten Marleen Heuvelmans-Jacobs
Paul Jacobs
Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 6): (6-2-2023 tot 12-2-2023)
maandag 19:00 u. 20:00 u. Zaalveld 2A Buiten Marleen Heuvelmans-Jacobs
Paul Jacobs

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Boxmeer JO14-1 9 24 8 0 1
2 Peel en Maas JO14-1 12 22 7 1 4
3 HOD JO14-3 10 18 6 0 4
4 Delta Venlo JO14-2 10 16 5 1 4
5 Cranendonck JO14-1 10 15 5 0 5
6 Scoop JO14-2 10 6 2 0 8
7 Helmond JO14-2 9 3 1 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 feb MHC Boxmeer JO14-1 10:55 uit
4 feb H.O.D. JO14-3 10:05 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
HOD JO14-3 Peel en Maas JO14-1 (2-3)scheduled
Helmond JO14-2 Peel en Maas JO14-1 (2-10)scheduled
HOD JO14-3 Helmond JO14-2 (4-6)final
Cranendonck JO14-1 Delta Venlo JO14-2 (6-5)final
Delta Venlo JO14-2 Scoop JO14-2 (5-3)scheduled
Cranendonck JO14-1 Scoop JO14-2 (3-1)scheduled
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Helmond JO14-2 Scoop JO14-2 (3-6)final
Boxmeer JO14-1 Cranendonck JO14-1 (11-3)final
Scoop JO14-2 HOD JO14-3 (2-6)final
Peel en Maas JO14-1 Cranendonck JO14-1 (6-5)scheduled
Helmond JO14-2 HOD JO14-3 (0-9)final
Boxmeer JO14-1 Peel en Maas JO14-1 (4-0)scheduled
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Helmond JO14-2 Boxmeer JO14-1 (2-10)final
Cranendonck JO14-1 Boxmeer JO14-1 (5-6)scheduled
Helmond JO14-2 Cranendonck JO14-1 (5-8)scheduled
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Scoop JO14-2 Delta Venlo JO14-2 (1-6)final
Delta Venlo JO14-2 Peel en Maas JO14-1 (3-3)final
Scoop JO14-2 Peel en Maas JO14-1 (3-1)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Peel en Maas JO14-1 Scoop JO14-2 (3-2)scheduled
Boxmeer JO14-1 Scoop JO14-2 (6-2)final
Peel en Maas JO14-1 Boxmeer JO14-1 (4-5)scheduled
Delta Venlo JO14-2 HOD JO14-3 (3-6)final
HOD JO14-3 Cranendonck JO14-1 (7-2)final
Delta Venlo JO14-2 Cranendonck JO14-1 (2-7)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Delta Venlo JO14-2 Helmond JO14-2 (7-1)final
Delta Venlo JO14-2 Boxmeer JO14-1 (1-6)final
Cranendonck JO14-1 Peel en Maas JO14-1 (2-8)final
Peel en Maas JO14-1 HOD JO14-3 (4-3)scheduled
Cranendonck JO14-1 HOD JO14-3 (6-5)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
HOD JO14-3 Boxmeer JO14-1 (4-2)final
Scoop JO14-2 Boxmeer JO14-1 (2-3)scheduled
HOD JO14-3 Scoop JO14-2 (9-3)final
Peel en Maas JO14-1 Helmond JO14-2 (7-2)final
Helmond JO14-2 Delta Venlo JO14-2 (1-4)final
Peel en Maas JO14-1 Delta Venlo JO14-2 (5-6)final