Zaal Jongens O16-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Thijs Pubben
Coach Lars Wielaard
Trainer Thijs Pubben
Trainer Lars Wielaard
Lijncoördinator Sidney Langerak
Lijncoördinator Sjang Selen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Delta Venlo JO16-2 DVS JO16-1 9:00
DVS JO16-1 Heeze JO16-1 9:50
Delta Venlo JO16-2 Heeze JO16-1 10:40
Concordia JO16-1 Nova JO16-1 17:30
Oranje-Rood JO16-4 Nova JO16-1 18:20
Concordia JO16-1 Oranje-Rood JO16-4 19:10

Verslagen

Trainingen

Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 5): (30-1-2023 tot 5-2-2023)
zondag 15:00 u. 16:00 u. Egerbos 1 Thijs Pubben
maandag 19:00 u. 20:00 u. Zaalveld 2F Buiten Thijs Pubben
zaterdag 13:00 u. 14:00 u. Gulick Thijs Pubben
Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 6): (6-2-2023 tot 12-2-2023)
maandag 19:00 u. 20:00 u. Zaalveld 2F Buiten Thijs Pubben

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Concordia JO16-1 10 24 8 0 2
2 Nova JO16-1 8 22 7 1 0
3 Oranje-Rood JO16-4 8 19 6 1 1
4 Heeze JO16-1 8 12 4 0 4
5 Delta Venlo JO16-2 8 4 1 1 6
6 Scoop JO16-2 10 4 1 1 8
7 DVS JO16-1 8 3 1 0 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jan HC Scoop JO16-2 14:00 uit
29 jan R.H.C. Concordia JO16-1 14:50 thuis
4 feb HOCKEY HEEZE JO16-1 10:40 thuis
4 feb DVS JO16-1 09:00 thuis
11 feb HC Oranje Rood JO16-4 15:10 uit
11 feb HOCKEY HEEZE JO16-1 14:20 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Heeze JO16-1 Concordia JO16-1 (1-4)final
Concordia JO16-1 Scoop JO16-2 (7-1)final
Heeze JO16-1 Scoop JO16-2 (10-0)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Oranje-Rood JO16-4 Scoop JO16-2 (5-0)final
Scoop JO16-2 DVS JO16-1 (1-4)final
Oranje-Rood JO16-4 DVS JO16-1 (4-0)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Nova JO16-1 Concordia JO16-1 (4-1)final
Concordia JO16-1 Heeze JO16-1 (2-1)final
Nova JO16-1 Heeze JO16-1 (1-0)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Nova JO16-1 Scoop JO16-2 (6-0)final
Delta Venlo JO16-2 Scoop JO16-2 (3-3)scheduled
Nova JO16-1 Delta Venlo JO16-2 (4-1)scheduled
ZONDAG 8 JANUARI 2023
DVS JO16-1 Oranje-Rood JO16-4 (0-2)final
Oranje-Rood JO16-4 Concordia JO16-1 (2-1)final
DVS JO16-1 Concordia JO16-1 (1-4)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Scoop JO16-2 Heeze JO16-1 (1-7)final
Heeze JO16-1 Oranje-Rood JO16-4 (4-2)final
Scoop JO16-2 Oranje-Rood JO16-4 (1-6)final
Concordia JO16-1 Delta Venlo JO16-2 (4-0)final
DVS JO16-1 Delta Venlo JO16-2 (1-2)final
Concordia JO16-1 DVS JO16-1 (5-0)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Delta Venlo JO16-2 Oranje-Rood JO16-4 (1-4)final
Nova JO16-1 Oranje-Rood JO16-4 (2-2)final
Delta Venlo JO16-2 Nova JO16-1 (0-8)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Heeze JO16-1 DVS JO16-1 (4-1)final
Nova JO16-1 DVS JO16-1 (6-0)final
Heeze JO16-1 Nova JO16-1 (2-6)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Scoop JO16-2 Delta Venlo JO16-2 (2-1)scheduled
Delta Venlo JO16-2 Concordia JO16-1 (0-4)scheduled
Scoop JO16-2 Concordia JO16-1 (1-3)final