Zaal Jongens O16-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Willem Hendriks
Assistent coach Gigi Hendriks
Trainer Sjors Berendsen
Trainer Caspar Laumans
Lijncoördinator Sidney Langerak
Lijncoördinator Sjang Selen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Mierlo JO16-2 Delta Venlo JO16-3 18:35

Verslagen

Trainingen

Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 5): (30-1-2023 tot 5-2-2023)
maandag 18:00 u. 19:00 u. Health & RacketClub Caspar Laumans
woensdag 19:00 u. 20:00 u. Zaalveld 2A Buiten Sjors Berendsen
Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 6): (6-2-2023 tot 12-2-2023)
woensdag 19:00 u. 20:00 u. Zaalveld 2A Buiten Sjors Berendsen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Weert JO16-2 10 22 7 1 2
2 Mierlo JO16-2 8 13 4 1 3
3 Oranje-Rood JO16-7 8 11 3 2 3
4 Delta Venlo JO16-3 6 10 3 1 2
5 Gemert JO16-2 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jan HC Mierlo JO16-2 18:35 uit
29 jan HC Oranje Rood JO16-7 17:45 uit
4 feb HV Weert JO16-2 10:40 uit
4 feb HC Oranje Rood JO16-7 09:50 thuis
11 feb HC Mierlo JO16-2 12:10 thuis
11 feb HC Gemert JO16-2 10:30 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Oranje-Rood JO16-7 Mierlo JO16-2 (5-2)scheduled
Mierlo JO16-2 Weert JO16-2 (8-5)scheduled
Oranje-Rood JO16-7 Weert JO16-2 (3-3)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Weert JO16-2 Delta Venlo JO16-3 (2-4)final
Delta Venlo JO16-3 Gemert JO16-2 (8-2)scheduled
Weert JO16-2 Gemert JO16-2 (4-0)scheduled
ZATERDAG 24 DECEMBER 2022
Gemert JO16-2 Oranje-Rood JO16-7 (4-1)final
Oranje-Rood JO16-7 Delta Venlo JO16-3 (3-2)final
Gemert JO16-2 Delta Venlo JO16-3 (5-6)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Delta Venlo JO16-3 Mierlo JO16-2 (4-4)final
Weert JO16-2 Mierlo JO16-2 (6-1)final
Delta Venlo JO16-3 Weert JO16-2 (3-5)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Gemert JO16-2 Weert JO16-2 (1-4)scheduled
Mierlo JO16-2 Weert JO16-2 (1-2)final
Gemert JO16-2 Mierlo JO16-2 (4-5)scheduled
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Mierlo JO16-2 Gemert JO16-2 (5-1)final
Gemert JO16-2 Oranje-Rood JO16-7 (2-3)final
Oranje-Rood JO16-7 Mierlo JO16-2 (2-3)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Oranje-Rood JO16-7 Weert JO16-2 (1-2)final
Weert JO16-2 Gemert JO16-2 (7-0)final
Oranje-Rood JO16-7 Gemert JO16-2 (5-5)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Mierlo JO16-2 Oranje-Rood JO16-7 (4-1)scheduled
Oranje-Rood JO16-7 Delta Venlo JO16-3 (0-2)scheduled