Zaal Jongens O18-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Sidney Langerak
Trainer Ron van Weerdt
Teammanager Susan Prasing
Lijncoördinator Sidney Langerak
Lijncoördinator Sjang Selen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Helmond JO18-2 Weert JO18-1 16:30
Weert JO18-1 Delta Venlo JO18-2 17:20
Helmond JO18-2 Delta Venlo JO18-2 18:10

Verslagen

Trainingen

Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 5): (30-1-2023 tot 5-2-2023)
woensdag 21:15 u. 22:30 u. Egerbos 1 Ron van Weerdt
donderdag 18:00 u. 19:00 u. Zaalveld 2B Buiten Ron van Weerdt
Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 6): (6-2-2023 tot 12-2-2023)
donderdag 18:00 u. 19:00 u. Zaalveld 2B Buiten Ron van Weerdt

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Helmond JO18-2 6 16 5 1 0
2 Weert JO18-1 6 15 5 0 1
3 Meerssen JO18-1 8 15 5 0 3
4 Eindhoven JO18-2 8 10 3 1 4
5 Geldrop JO18-2 6 8 2 2 2
6 Mierlo JO18-2 8 4 1 1 6
7 Delta Venlo JO18-2 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jan HV Weert JO18-1 17:20 uit
29 jan HC Helmond JO18-2 18:10 uit
4 feb Hockey Geldrop JO18-2 11:30 thuis
4 feb HV Weert JO18-1 13:10 thuis
11 feb Hockey Geldrop JO18-2 17:20 uit
11 feb HC Eindhoven JO18-2 16:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Helmond JO18-2 Mierlo JO18-2 (5-1)final
Mierlo JO18-2 Geldrop JO18-2 (0-4)final
Helmond JO18-2 Geldrop JO18-2 (4-1)final
Meerssen JO18-1 Eindhoven JO18-2 (5-3)final
Eindhoven JO18-2 Weert JO18-1 (2-3)final
Meerssen JO18-1 Weert JO18-1 (5-3)scheduled
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Geldrop JO18-2 Helmond JO18-2 (2-2)final
Meerssen JO18-1 Mierlo JO18-2 (5-1)final
Helmond JO18-2 Eindhoven JO18-2 (4-2)final
Delta Venlo JO18-2 Mierlo JO18-2 (3-3)final
Geldrop JO18-2 Eindhoven JO18-2 (1-1)final
Meerssen JO18-1 Delta Venlo JO18-2 (3-1)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Delta Venlo JO18-2 Helmond JO18-2 (2-3)final
Weert JO18-1 Eindhoven JO18-2 (7-1)final
Meerssen JO18-1 Helmond JO18-2 (2-4)final
Eindhoven JO18-2 Mierlo JO18-2 (4-0)final
Delta Venlo JO18-2 Meerssen JO18-1 (2-5)final
Weert JO18-1 Mierlo JO18-2 (2-0)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Weert JO18-1 Geldrop JO18-2 (5-2)final
Meerssen JO18-1 Geldrop JO18-2 (1-3)scheduled
Weert JO18-1 Meerssen JO18-1 (6-5)scheduled
Mierlo JO18-2 Delta Venlo JO18-2 (3-2)final
Delta Venlo JO18-2 Eindhoven JO18-2 (0-6)final
Mierlo JO18-2 Eindhoven JO18-2 (4-5)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Geldrop JO18-2 Meerssen JO18-1 (1-4)scheduled
Mierlo JO18-2 Meerssen JO18-1 (0-3)scheduled
Geldrop JO18-2 Mierlo JO18-2 (3-1)scheduled