Zaal Meisjes O14-8

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Luc op de Laak
Trainer Ralph van Bergen
Trainer Chantal Hermans
Trainer Chiem van Lierop
Trainer Ron van Weerdt
Teammanager Marloes Dohmen
Lijncoördinator Marjoleine Schouten-van Helden

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DVS MO14-2 Delta Venlo MO14-8 13:00

Verslagen

Trainingen

Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 5): (30-1-2023 tot 5-2-2023)
donderdag 17:00 u. 18:00 u. Zaalveld 2E Buiten Chiem van Lierop
Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 6): (6-2-2023 tot 12-2-2023)
dinsdag 18:00 u. 19:00 u. Health & RacketClub Ron van Weerdt
donderdag 17:00 u. 18:00 u. Zaalveld 2E Buiten Chiem van Lierop

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Geldrop MO14-4 10 21 7 0 3
2 Delta Venlo MO14-8 7 19 6 1 0
3 Scoop MO14-4 10 19 6 1 3
4 DVS MO14-2 7 12 4 0 3
5 Oranje-Rood MO14-11 8 9 3 0 5
6 Mierlo MO14-5 8 6 2 0 6
7 Nuenen MO14-4 8 0 0 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jan HC Oranje Rood MO14-11 13:50 uit
29 jan DVS MO14-2 13:00 uit
5 feb HC Mierlo MO14-5 18:40 thuis
5 feb HC Oranje Rood MO14-11 17:00 thuis
12 feb DVS MO14-2 09:50 thuis
12 feb Hockey Geldrop MO14-4 09:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Oranje-Rood MO14-11 Scoop MO14-4 (1-5)final
Scoop MO14-4 DVS MO14-2 (5-0)final
Oranje-Rood MO14-11 DVS MO14-2 (5-0)final
Nuenen MO14-4 Geldrop MO14-4 (2-5)scheduled
Delta Venlo MO14-8 Geldrop MO14-4 (5-3)final
Nuenen MO14-4 Delta Venlo MO14-8 (1-6)scheduled
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Oranje-Rood MO14-11 Nuenen MO14-4 (3-1)scheduled
Scoop MO14-4 Mierlo MO14-5 (0-5)scheduled
Geldrop MO14-4 Nuenen MO14-4 (3-2)scheduled
Mierlo MO14-5 Delta Venlo MO14-8 (0-5)scheduled
Oranje-Rood MO14-11 Geldrop MO14-4 (4-3)scheduled
Scoop MO14-4 Delta Venlo MO14-8 (5-5)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Scoop MO14-4 Geldrop MO14-4 (4-2)final
Geldrop MO14-4 Oranje-Rood MO14-11 (6-3)final
Scoop MO14-4 Oranje-Rood MO14-11 (6-4)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Nuenen MO14-4 DVS MO14-2 (2-5)scheduled
DVS MO14-2 Mierlo MO14-5 (5-1)final
Nuenen MO14-4 Mierlo MO14-5 (0-6)scheduled
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Mierlo MO14-5 DVS MO14-2 (2-6)final
DVS MO14-2 Geldrop MO14-4 (1-4)final
Mierlo MO14-5 Geldrop MO14-4 (5-6)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Delta Venlo MO14-8 Scoop MO14-4 (8-4)final
Nuenen MO14-4 Scoop MO14-4 (2-8)scheduled
Delta Venlo MO14-8 Nuenen MO14-4 (4-0)scheduled
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Geldrop MO14-4 Mierlo MO14-5 (2-1)scheduled
Mierlo MO14-5 Scoop MO14-4 (2-5)scheduled
Geldrop MO14-4 Scoop MO14-4 (6-1)final
Oranje-Rood MO14-11 Delta Venlo MO14-8 (1-8)final
DVS MO14-2 Oranje-Rood MO14-11 (6-1)scheduled