Zaal Meisjes O16-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach René Kepser
Trainer Lennart Driessen
Trainer Ron van Weerdt
Teammanager Marjoleine Schouten-van Helden
Lijncoördinator Danielle van Stralen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Delta Venlo MO16-2 Maastricht MO16-3 9:00
Maastricht MO16-3 HOD MO16-12-C 9:50
Delta Venlo MO16-2 HOD MO16-12-C 10:40
Basko MO16-1 Oranje-Rood MO16-3 12:00
Delta Venlo MO16-3 Oranje-Rood MO16-3 12:50
Basko MO16-1 Delta Venlo MO16-3 13:40

Verslagen

Trainingen

Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 5): (30-1-2023 tot 5-2-2023)
maandag 17:30 u. 18:30 u. Zaalveld 2B Buiten Ron van Weerdt
woensdag 17:00 u. 18:00 u. Health & RacketClub Ron van Weerdt
woensdag 18:00 u. 19:00 u. Health & RacketClub Ron van Weerdt
woensdag 19:00 u. 20:00 u. Zaalveld 2B Buiten Lennart Driessen
Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 6): (6-2-2023 tot 12-2-2023)
maandag 17:30 u. 18:30 u. Zaalveld 2B Buiten Ron van Weerdt
woensdag 19:00 u. 20:00 u. Zaalveld 2B Buiten Lennart Driessen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HOD MO16-12-C 10 23 7 2 1
2 Nuenen MO16-1 12 21 6 3 3
3 Delta Venlo MO16-2 10 17 5 2 3
4 Delta Venlo MO16-3 10 13 4 1 5
5 Basko MO16-1 10 13 3 4 3
6 Oranje-Rood MO16-3 10 7 2 1 7
7 Maastricht MO16-3 10 7 2 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 feb HC Oranje Rood MO16-3 12:50 thuis
4 feb V.M.H.C. Basko MO16-1 13:40 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Maastricht MO16-3 Oranje-Rood MO16-3 (1-6)final
Oranje-Rood MO16-3 Delta Venlo MO16-2 (4-6)final
Maastricht MO16-3 Delta Venlo MO16-2 (1-11)final
Basko MO16-1 HOD MO16-12-C (2-3)final
HOD MO16-12-C Nuenen MO16-1 (3-1)scheduled
Basko MO16-1 Nuenen MO16-1 (2-2)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
HOD MO16-12-C Delta Venlo MO16-3 (0-0)final
Delta Venlo MO16-2 Delta Venlo MO16-3 (1-2)scheduled
HOD MO16-12-C Delta Venlo MO16-2 (2-1)final
Oranje-Rood MO16-3 Nuenen MO16-1 (2-3)final
Nuenen MO16-1 Maastricht MO16-3 (5-1)final
Oranje-Rood MO16-3 Maastricht MO16-3 (4-0)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Nuenen MO16-1 Delta Venlo MO16-2 (4-3)scheduled
Basko MO16-1 Delta Venlo MO16-2 (0-2)final
Nuenen MO16-1 Basko MO16-1 (2-2)scheduled
Oranje-Rood MO16-3 Delta Venlo MO16-3 (5-6)scheduled
Delta Venlo MO16-3 HOD MO16-12-C (1-3)scheduled
Oranje-Rood MO16-3 HOD MO16-12-C (1-4)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Delta Venlo MO16-3 Maastricht MO16-3 (1-3)final
Basko MO16-1 Maastricht MO16-3 (2-2)final
Delta Venlo MO16-3 Basko MO16-1 (1-3)final
Nuenen MO16-1 HOD MO16-12-C (5-4)scheduled
HOD MO16-12-C Oranje-Rood MO16-3 (4-0)scheduled
Nuenen MO16-1 Oranje-Rood MO16-3 (3-2)scheduled
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Delta Venlo MO16-3 Delta Venlo MO16-2 (1-4)scheduled
Delta Venlo MO16-2 Nuenen MO16-1 (3-3)scheduled
HOD MO16-12-C Basko MO16-1 (3-3)final
Delta Venlo MO16-3 Nuenen MO16-1 (3-1)scheduled
Maastricht MO16-3 Basko MO16-1 (1-4)final
HOD MO16-12-C Maastricht MO16-3 (6-0)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Delta Venlo MO16-2 Basko MO16-1 (2-1)final
Oranje-Rood MO16-3 Basko MO16-1 (1-3)final
Delta Venlo MO16-2 Oranje-Rood MO16-3 (3-3)final
Maastricht MO16-3 Nuenen MO16-1 (3-2)scheduled
Nuenen MO16-1 Delta Venlo MO16-3 (8-3)scheduled
Maastricht MO16-3 Delta Venlo MO16-3 (3-4)scheduled