Zaal Meisjes O18-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Lotte Schouren
Trainer Koen Verstraelen
Trainer Ron van Weerdt
Teammanager Linda de Rijck
Lijncoördinator Danielle van Stralen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HOD MO18-2 Delta Venlo MO18-3 13:00
Oranje-Rood MO18-5 Delta Venlo MO18-3 13:50
HOD MO18-2 Oranje-Rood MO18-5 14:40
Cranendonck MO18-1 Meerssen MO18-1 16:00
Meerssen MO18-1 Concordia MO18-1 16:50
Cranendonck MO18-1 Concordia MO18-1 17:40

Verslagen

Trainingen

Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 5): (30-1-2023 tot 5-2-2023)
woensdag 19:00 u. 20:00 u. Health & RacketClub Ron van Weerdt
donderdag 20:00 u. 21:00 u. Zaalveld 2F Buiten Koen Verstraelen
Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 6): (6-2-2023 tot 12-2-2023)
donderdag 20:00 u. 21:00 u. Zaalveld 2F Buiten Koen Verstraelen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Oranje-Rood MO18-5 8 17 5 2 1
2 Delta Venlo MO18-3 8 17 5 2 1
3 Cranendonck MO18-1 8 17 5 2 1
4 Concordia MO18-1 10 16 4 4 2
5 Meerssen MO18-1 8 6 2 0 6
6 HOD MO18-2 8 6 1 3 4
7 Nova MO18-1 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jan HC Cranendonck MO18-1 09:50 uit
29 jan HC Nova MO18-1 10:40 uit
4 feb H.O.D. MO18-2 13:00 uit
4 feb HC Oranje Rood MO18-5 13:50 uit
11 feb HC Cranendonck MO18-1 10:40 thuis
11 feb HC Oranje Rood MO18-5 09:00 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Cranendonck MO18-1 HOD MO18-2 (0-0)final
HOD MO18-2 Nova MO18-1 (1-1)final
Cranendonck MO18-1 Nova MO18-1 (2-1)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Concordia MO18-1 Meerssen MO18-1 (4-0)final
Delta Venlo MO18-3 Meerssen MO18-1 (3-1)final
Concordia MO18-1 Delta Venlo MO18-3 (4-0)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Delta Venlo MO18-3 Nova MO18-1 (2-1)final
Nova MO18-1 Concordia MO18-1 (3-2)final
Delta Venlo MO18-3 Concordia MO18-1 (5-5)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Oranje-Rood MO18-5 Cranendonck MO18-1 (6-3)final
Meerssen MO18-1 Cranendonck MO18-1 (3-4)scheduled
Oranje-Rood MO18-5 Meerssen MO18-1 (2-0)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Meerssen MO18-1 Nova MO18-1 (4-1)final
Oranje-Rood MO18-5 Nova MO18-1 (3-2)final
Meerssen MO18-1 Oranje-Rood MO18-5 (5-3)final
HOD MO18-2 Concordia MO18-1 (1-1)scheduled
Concordia MO18-1 Cranendonck MO18-1 (2-5)final
HOD MO18-2 Cranendonck MO18-1 (1-4)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Meerssen MO18-1 Delta Venlo MO18-3 (0-2)final
Delta Venlo MO18-3 HOD MO18-2 (4-2)scheduled
Meerssen MO18-1 HOD MO18-2 (1-2)scheduled
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Concordia MO18-1 Oranje-Rood MO18-5 (2-2)scheduled
Nova MO18-1 Oranje-Rood MO18-5 (3-5)scheduled
Concordia MO18-1 Nova MO18-1 (2-0)scheduled
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Oranje-Rood MO18-5 Concordia MO18-1 (2-2)final
Concordia MO18-1 HOD MO18-2 (6-3)final
Oranje-Rood MO18-5 HOD MO18-2 (4-2)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Nova MO18-1 Cranendonck MO18-1 (2-3)scheduled
Cranendonck MO18-1 Delta Venlo MO18-3 (2-2)final
Nova MO18-1 Delta Venlo MO18-3 (2-7)scheduled