Zaal Meisjes O18-5

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Adinda Bergevoet
Trainer Ron van Weerdt
Lijncoördinator Danielle van Stralen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Scoop MO18-4 Geldrop MO18-5 11:30
Geldrop MO18-5 Delta Venlo MO18-5 12:20
Scoop MO18-4 Delta Venlo MO18-5 13:10

Verslagen

Trainingen

Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 5): (30-1-2023 tot 5-2-2023)
maandag 20:00 u. 21:00 u. Zaalveld 2B Buiten Ron van Weerdt
Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 6): (6-2-2023 tot 12-2-2023)
maandag 20:00 u. 21:00 u. Zaalveld 2B Buiten Ron van Weerdt
woensdag 18:00 u. 19:00 u. Health & RacketClub Ron van Weerdt

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Oranje-Rood MO18-7 12 21 6 3 3
2 Heeze MO18-2 8 19 6 1 1
3 Mierlo MO18-3 8 16 5 1 2
4 Peel en Maas MO18-2 10 13 4 1 5
5 Delta Venlo MO18-5 6 7 2 1 3
6 Scoop MO18-4 8 6 2 0 6
7 Geldrop MO18-5 8 4 1 1 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jan Hockey Geldrop MO18-5 12:20 uit
29 jan HC Scoop MO18-4 13:10 uit
5 feb HC Mierlo MO18-3 17:55 thuis
5 feb HC Scoop MO18-4 16:15 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Oranje-Rood MO18-7 Scoop MO18-4 (6-0)final
Scoop MO18-4 Peel en Maas MO18-2 (5-3)scheduled
Oranje-Rood MO18-7 Peel en Maas MO18-2 (1-5)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Mierlo MO18-3 Heeze MO18-2 (1-3)scheduled
ZATERDAG 24 DECEMBER 2022
Geldrop MO18-5 Oranje-Rood MO18-7 (1-3)final
Mierlo MO18-3 Oranje-Rood MO18-7 (2-5)final
Geldrop MO18-5 Mierlo MO18-3 (0-5)final
Heeze MO18-2 Delta Venlo MO18-5 (6-3)final
Delta Venlo MO18-5 Peel en Maas MO18-2 (1-4)final
Heeze MO18-2 Peel en Maas MO18-2 (5-4)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Peel en Maas MO18-2 Mierlo MO18-3 (1-3)final
Scoop MO18-4 Mierlo MO18-3 (1-5)final
Delta Venlo MO18-5 Oranje-Rood MO18-7 (2-7)final
Peel en Maas MO18-2 Scoop MO18-4 (3-1)final
Oranje-Rood MO18-7 Geldrop MO18-5 (3-1)final
Delta Venlo MO18-5 Geldrop MO18-5 (5-2)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Heeze MO18-2 Geldrop MO18-5 (2-0)final
Geldrop MO18-5 Scoop MO18-4 (4-1)final
Heeze MO18-2 Scoop MO18-4 (5-1)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Peel en Maas MO18-2 Delta Venlo MO18-5 (2-4)final
Oranje-Rood MO18-7 Delta Venlo MO18-5 (4-4)final
Peel en Maas MO18-2 Oranje-Rood MO18-7 (4-3)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Mierlo MO18-3 Peel en Maas MO18-2 (3-2)final
Peel en Maas MO18-2 Geldrop MO18-5 (3-3)final
Mierlo MO18-3 Geldrop MO18-5 (5-0)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Scoop MO18-4 Heeze MO18-2 (2-1)final
Heeze MO18-2 Oranje-Rood MO18-7 (7-4)final
Scoop MO18-4 Oranje-Rood MO18-7 (7-8)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Oranje-Rood MO18-7 Mierlo MO18-3 (2-2)final
Oranje-Rood MO18-7 Heeze MO18-2 (4-4)final