Zaal Meisjes O18-6

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Wouter Remkes
Coach Colette Zinken-Hendriks
Trainer Isabelle Cuypers
Trainer Caspar Laumans
Teammanager Colette Zinken-Hendriks
Lijncoördinator Danielle van Stralen
Scheidscoördinator Marit Lenkens

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Oranje-Rood MO18-8 Gemert MO18-4 13:30
Gemert MO18-4 Helmond MO18-4 14:20
Oranje-Rood MO18-8 Helmond MO18-4 15:10

Verslagen

Trainingen

Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 5): (30-1-2023 tot 5-2-2023)
maandag 19:00 u. 20:00 u. Health & RacketClub Caspar Laumans
woensdag 19:00 u. 20:00 u. Zaalveld 2F Buiten Isabelle Cuypers
Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 6): (6-2-2023 tot 12-2-2023)
woensdag 19:00 u. 20:00 u. Zaalveld 2F Buiten Isabelle Cuypers

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gemert MO18-4 8 16 5 1 2
2 Oranje-Rood MO18-8 10 15 4 3 3
3 Delta Venlo MO18-6 8 14 4 2 2
4 Boxmeer MO18-2 8 11 3 2 3
5 Helmond MO18-4 8 3 1 0 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jan HC Gemert MO18-4 13:10 thuis
29 jan HC Helmond MO18-4 11:30 thuis
5 feb HC Gemert MO18-4 15:35 thuis
5 feb MHC Boxmeer MO18-2 14:45 uit
12 feb MHC Boxmeer MO18-2 16:20 uit
12 feb HC Helmond MO18-4 17:10 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Oranje-Rood MO18-8 Helmond MO18-4 (8-2)scheduled
Helmond MO18-4 Delta Venlo MO18-6 (3-6)final
Oranje-Rood MO18-8 Delta Venlo MO18-6 (6-6)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Gemert MO18-4 Oranje-Rood MO18-8 (2-4)final
Oranje-Rood MO18-8 Boxmeer MO18-2 (5-5)final
Gemert MO18-4 Boxmeer MO18-2 (2-3)final
ZATERDAG 24 DECEMBER 2022
Gemert MO18-4 Delta Venlo MO18-6 (5-5)final
Delta Venlo MO18-6 Oranje-Rood MO18-8 (4-2)final
Oranje-Rood MO18-8 Gemert MO18-4 (1-5)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Helmond MO18-4 Oranje-Rood MO18-8 (3-5)final
Boxmeer MO18-2 Oranje-Rood MO18-8 (4-0)final
Helmond MO18-4 Boxmeer MO18-2 (4-6)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Delta Venlo MO18-6 Oranje-Rood MO18-8 (3-5)final
Oranje-Rood MO18-8 Boxmeer MO18-2 (3-3)final
Delta Venlo MO18-6 Boxmeer MO18-2 (6-4)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Boxmeer MO18-2 Gemert MO18-4 (3-5)final
Helmond MO18-4 Gemert MO18-4 (2-4)final
Boxmeer MO18-2 Helmond MO18-4 (3-5)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Delta Venlo MO18-6 Helmond MO18-4 (2-1)final
Gemert MO18-4 Helmond MO18-4 (2-1)final
Delta Venlo MO18-6 Gemert MO18-4 (1-2)final