Zaal Jongens O16-12-C

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Sjoerd van Heijster
Coach Lars Wielaard
Teammanager Marjolein Uphoff-Raaijmakers
Lijncoördinator Sidney Langerak
Lijncoördinator Sjang Selen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Delta Venlo JO16-12-C Maastricht JO16-1 10:45
Den Bosch JO16-3 Maastricht JO16-1 11:35
Delta Venlo JO16-12-C Den Bosch JO16-3 12:25
Den Bosch JO16-12-C Weert JO16-1 14:00
Weert JO16-1 Tilburg JO16-2 14:50
Den Bosch JO16-12-C Tilburg JO16-2 15:40

Verslagen

Trainingen

Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 5): (30-1-2023 tot 5-2-2023)
dinsdag 19:00 u. 20:00 u. Zaalveld 2D Buiten Sjoerd van Heijster
Lars Wielaard
zaterdag 12:00 u. 13:00 u. Gulick Sjoerd van Heijster
Lars Wielaard
Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 6): (6-2-2023 tot 12-2-2023)
dinsdag 19:00 u. 20:00 u. Zaalveld 2D Buiten Sjoerd van Heijster
Lars Wielaard

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Oranje-Rood JO16-2 11 25 8 1 2
2 Weert JO16-1 9 21 7 0 2
3 Den Bosch JO16-12-C 10 19 6 1 3
4 Delta Venlo JO16-12-C 10 15 4 3 3
5 Maastricht JO16-1 8 9 3 0 5
6 Den Bosch JO16-3 10 8 2 2 6
7 Tilburg JO16-2 10 1 0 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb Maastrichtse Hockey Club MHC JO16-1 10:45 thuis
5 feb Hockeyclub 's-Hertogenbosch JO16-3 12:25 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Oranje-Rood JO16-2 Den Bosch JO16-3 (6-1)final
Tilburg JO16-2 Den Bosch JO16-3 (0-0)final
Oranje-Rood JO16-2 Tilburg JO16-2 (6-1)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Maastricht JO16-1 Den Bosch JO16-12-C (1-3)final
Den Bosch JO16-12-C Delta Venlo JO16-12-C (2-3)final
Maastricht JO16-1 Delta Venlo JO16-12-C (4-5)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Den Bosch JO16-12-C Oranje-Rood JO16-2 (2-3)final
Den Bosch JO16-3 Oranje-Rood JO16-2 (2-1)final
Tilburg JO16-2 Delta Venlo JO16-12-C (1-4)final
Den Bosch JO16-12-C Den Bosch JO16-3 (5-0)final
Delta Venlo JO16-12-C Weert JO16-1 (1-5)final
Tilburg JO16-2 Weert JO16-1 (1-2)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Weert JO16-1 Den Bosch JO16-3 (7-3)final
Maastricht JO16-1 Den Bosch JO16-3 (8-6)final
Weert JO16-1 Maastricht JO16-1 (4-2)final
Delta Venlo JO16-12-C Oranje-Rood JO16-2 (3-3)final
Oranje-Rood JO16-2 Den Bosch JO16-12-C (6-4)final
Delta Venlo JO16-12-C Den Bosch JO16-12-C (2-2)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Weert JO16-1 Delta Venlo JO16-12-C (3-2)final
Tilburg JO16-2 Den Bosch JO16-12-C (0-5)final
Oranje-Rood JO16-2 Delta Venlo JO16-12-C (4-0)final
Den Bosch JO16-12-C Maastricht JO16-1 (6-0)final
Weert JO16-1 Oranje-Rood JO16-2 (5-4)final
Tilburg JO16-2 Maastricht JO16-1 (4-5)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Oranje-Rood JO16-2 Weert JO16-1 (2-1)final
Den Bosch JO16-3 Tilburg JO16-2 (6-3)final
Delta Venlo JO16-12-C Tilburg JO16-2 (7-0)final
Den Bosch JO16-3 Delta Venlo JO16-12-C (1-1)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Maastricht JO16-1 Oranje-Rood JO16-2 (3-6)final
Tilburg JO16-2 Oranje-Rood JO16-2 (1-4)final
Maastricht JO16-1 Tilburg JO16-2 (3-2)final
Den Bosch JO16-3 Weert JO16-1 (0-7)final
Weert JO16-1 Den Bosch JO16-12-C (3-4)final
Den Bosch JO16-3 Den Bosch JO16-12-C (4-5)final