Zaal Jongens O18-12-C

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Luuk Greijn
Lijncoördinator Sidney Langerak
Lijncoördinator Sjang Selen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Mierlo JO18-1 Scoop JO18-1 11:25
Oedenrode JO18-1 Scoop JO18-1 12:15
Mierlo JO18-1 Oedenrode JO18-1 13:05

Verslagen

Trainingen

Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 5): (30-1-2023 tot 5-2-2023)
donderdag 20:00 u. 21:00 u. Zaalveld 2A Buiten Luuk Greijn
zaterdag 11:00 u. 12:00 u. Gulick Luuk Greijn
Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 6): (6-2-2023 tot 12-2-2023)
donderdag 20:00 u. 21:00 u. Zaalveld 2A Buiten Luuk Greijn
zaterdag 12:30 u. 13:30 u. Egerbos 1 Luuk Greijn

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Basko JO18-3 10 27 9 0 1
2 Eindhoven JO18-1 8 21 7 0 1
3 Mierlo JO18-1 8 13 4 1 3
4 Oedenrode JO18-1 8 10 3 1 4
5 Concordia JO18-1 10 8 2 2 6
6 Delta Venlo JO18-12-C 8 7 2 1 5
7 Scoop JO18-1 8 1 0 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 jan R.H.C. Concordia JO18-1 12:10 uit
29 jan HC Scoop JO18-1 11:20 uit
5 feb HC Eindhoven JO18-1 16:30 uit
5 feb V.M.H.C. Basko JO18-3 17:20 thuis
12 feb HC Scoop JO18-1 10:40 thuis
12 feb Sint Oedenrode JO18-1 09:00 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Basko JO18-3 Eindhoven JO18-1 (1-0)scheduled
Eindhoven JO18-1 Scoop JO18-1 (8-1)final
Basko JO18-3 Scoop JO18-1 (4-3)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Basko JO18-3 Mierlo JO18-1 (1-3)final
Mierlo JO18-1 Delta Venlo JO18-12-C (3-3)final
Basko JO18-3 Delta Venlo JO18-12-C (4-1)scheduled
Eindhoven JO18-1 Concordia JO18-1 (3-1)scheduled
Oedenrode JO18-1 Concordia JO18-1 (4-2)final
Eindhoven JO18-1 Oedenrode JO18-1 (11-0)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Delta Venlo JO18-12-C Mierlo JO18-1 (2-3)final
Concordia JO18-1 Mierlo JO18-1 (1-10)final
Delta Venlo JO18-12-C Concordia JO18-1 (6-4)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Scoop JO18-1 Basko JO18-3 (2-3)final
Basko JO18-3 Concordia JO18-1 (3-1)final
Scoop JO18-1 Concordia JO18-1 (2-4)final
Oedenrode JO18-1 Delta Venlo JO18-12-C (6-5)scheduled
Delta Venlo JO18-12-C Eindhoven JO18-1 (2-5)final
Oedenrode JO18-1 Eindhoven JO18-1 (2-5)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Scoop JO18-1 Eindhoven JO18-1 (1-7)final
Eindhoven JO18-1 Mierlo JO18-1 (4-1)final
Scoop JO18-1 Mierlo JO18-1 (2-5)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Concordia JO18-1 Oedenrode JO18-1 (1-1)final
Basko JO18-3 Oedenrode JO18-1 (6-4)final
Concordia JO18-1 Basko JO18-3 (1-3)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Concordia JO18-1 Scoop JO18-1 (3-3)final
Scoop JO18-1 Delta Venlo JO18-12-C (2-7)final
Concordia JO18-1 Delta Venlo JO18-12-C (5-0)scheduled
Oedenrode JO18-1 Basko JO18-3 (1-4)scheduled
Mierlo JO18-1 Basko JO18-3 (3-6)final
Oedenrode JO18-1 Mierlo JO18-1 (8-2)scheduled