Zaal Meisjes O14-12-C

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Koen Verstraelen
Trainer Koen Verstraelen
Teammanager Roy Derix
Lijncoördinator Danielle van Stralen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Geldrop MO14-1 Weert MO14-1 9:00
Weert MO14-1 Oranje-Rood MO14-21-C 9:50
Geldrop MO14-1 Oranje-Rood MO14-21-C 10:40
Basko MO14-1 Delta Venlo MO14-12-C 15:00
Eindhoven MO14-1 Delta Venlo MO14-12-C 15:50
Basko MO14-1 Eindhoven MO14-1 16:40

Verslagen

Trainingen

Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 5): (30-1-2023 tot 5-2-2023)
donderdag 18:45 u. 20:00 u. Zaalveld 2F Buiten Koen Verstraelen
zaterdag 15:00 u. 16:00 u. Rijnbeek Koen Verstraelen
Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 6): (6-2-2023 tot 12-2-2023)
donderdag 18:45 u. 20:00 u. Zaalveld 2F Buiten Koen Verstraelen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Maastricht MO14-1 10 27 9 0 1
2 Oranje-Rood MO14-21-C 8 24 8 0 0
3 Eindhoven MO14-1 8 15 5 0 3
4 Delta Venlo MO14-12-C 8 12 4 0 4
5 Basko MO14-1 8 9 3 0 5
6 Weert MO14-1 8 3 1 0 7
7 Geldrop MO14-1 10 0 0 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 feb V.M.H.C. Basko MO14-1 15:00 uit
5 feb HC Eindhoven MO14-1 15:50 uit
11 feb V.M.H.C. Basko MO14-1 12:50 thuis
11 feb HV Weert MO14-1 12:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Eindhoven MO14-1 Oranje-Rood MO14-21-C (0-3)final
Oranje-Rood MO14-21-C Basko MO14-1 (4-0)final
Eindhoven MO14-1 Basko MO14-1 (4-1)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Maastricht MO14-1 Geldrop MO14-1 (7-1)final
Geldrop MO14-1 Delta Venlo MO14-12-C (0-3)final
Maastricht MO14-1 Delta Venlo MO14-12-C (6-3)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Weert MO14-1 Maastricht MO14-1 (2-5)final
Eindhoven MO14-1 Maastricht MO14-1 (4-5)scheduled
Weert MO14-1 Eindhoven MO14-1 (2-4)final
Basko MO14-1 Oranje-Rood MO14-21-C (1-3)final
Oranje-Rood MO14-21-C Geldrop MO14-1 (14-0)final
Basko MO14-1 Geldrop MO14-1 (7-0)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Oranje-Rood MO14-21-C Weert MO14-1 (8-3)final
Delta Venlo MO14-12-C Weert MO14-1 (4-2)final
Oranje-Rood MO14-21-C Delta Venlo MO14-12-C (4-3)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Geldrop MO14-1 Basko MO14-1 (3-6)scheduled
Basko MO14-1 Maastricht MO14-1 (1-4)final
Geldrop MO14-1 Maastricht MO14-1 (1-4)scheduled
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Delta Venlo MO14-12-C Maastricht MO14-1 (2-3)final
Maastricht MO14-1 Oranje-Rood MO14-21-C (1-6)final
Delta Venlo MO14-12-C Oranje-Rood MO14-21-C (0-5)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Eindhoven MO14-1 Geldrop MO14-1 (4-0)final
Weert MO14-1 Geldrop MO14-1 (4-1)final
Eindhoven MO14-1 Weert MO14-1 (5-1)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Delta Venlo MO14-12-C Eindhoven MO14-1 (4-3)final
Geldrop MO14-1 Eindhoven MO14-1 (1-2)final
Delta Venlo MO14-12-C Geldrop MO14-1 (3-0)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Maastricht MO14-1 Basko MO14-1 (6-0)final
Basko MO14-1 Weert MO14-1 (4-3)final
Maastricht MO14-1 Weert MO14-1 (6-1)final