Organisatie

Algemeen Bestuur
Jeroen Bakkers Voorzitter
Thomas Vossen Vicevoorzitter
Maurice Klaassens Secretaris
Bart Allers Penningmeester
Klaas Beurskens Bestuurslid Prestatiehockey
Colette Zinken-Hendriks Bestuurslid Jongste Jeugd
Joris Verhoeckx Bestuurslid Jeugd
Jeroen Kessels Bestuurslid Senioren
Marc de Jong Bestuurslid Beheer en Accommodatie
Arbitragecommissie
Gayco van Meel Voorzitter/CS+ contactpersoon
Jannet Ververgaard - Fernhout Secretaris en planning
Bram Kuipers Opleiding en begeleiding
Leo Schel CS+ opleiding
George Savenije Begeleiding
Renee Thissen-Noten Planning
Beheer en Accommodatie
Marc de Jong Voorzitter/bestuurslid
Annemarie van Soest - Vaessen Beheer clubhuis
Mat den Biesen Reserveringen velden en clubhuis
Evenementen/activiteiten
Bram Berden Voorzitter
Jeugdcommissie
Joris Verhoeckx Voorzitter/bestuurslid
Danielle van Stralen Lijncoördinator meisjes A4 t/m A8
Patricia Romp Lijncoördinator meisjes B4 t/m B9
Danielle van Stralen Lijncoördinator meisjes B4 t/m B9
Michelle Rijntjes Lijncoördinator meisjes C4 t/m C9
Sjang Selen Lijncoördinator meisjes D4 t/m D9
Sidney Langerak Lijncoördinator jongens A3 & B2
Hans Dick Terhenne Lijncoördinator jongens C3, C4, D3
Maaike Lenders-van der Locht Lijncoördinator jongens C3, C4, D3
Colette Zinken-Hendriks Contactpersoon nieuwe leden
Jeugdcommissie prestatief
Klaas Beurskens Voorzitter/bestuurslid
Hans van Ravenswaaij Lijncoördinator meisjes A1, A2, A3, B1, B2, B3
Patricia Romp Lijncoördinator meisjes C1, C2, C3, D1, D2, D3
Marjolein Uphoff-Raaijmakers Lijncoördinator meisjes C1, C2, C3, D1, D2, D3
Sidney Langerak Lijncoördinator jongens A1, A2, B1
Maaike Lenders-van der Locht Lijncoördinator jongens C1, C2, D1, D2
Hans Dick Terhenne Lijncoördinator jongens C1, C2, D1, D2
Colette Zinken-Hendriks Contactpersoon nieuwe leden
Jongste Jeugdcommissie
Colette Zinken-Hendriks Voorzitter/bestuurslid
Nicole Peters Lijncoördinator F
Janneke van Heijster Lijncoördinator E6
Marjoleine Schouten-van Helden Lijncoordinator E8
Colette Zinken-Hendriks Contactpersoon nieuwe leden
Keepersschool
Fred Cabooter Hoofdtrainer
Peter Baars Trainer
Sebastiaan van Benthem Trainer
John Bruinen Trainer
Rob Schreurs Trainer
Vico Simons Trainer
Ledenadministratie
Marian Linssen-Rijk Ledenadministrateur
Materiaalcommissie
Bart Aerts Voorzitter materiaalcommissie
Peter Baars Materiaalbeheer
Fred Cabooter Materiaalbeheer
Adriaan Ottenheijm Materiaalbeheer
Vico Simons Materiaalbeheer
Seniorencommissie
Jeroen Kessels Voorzitter/bestuurslid
Stichting Hockey Extra (E&H rolstoelhockey)
Laurens Janssen Voorzitter
Hanno Lamers Penningmeester
Margot Schreurs Secretaris
Marloes Jacobs Bestuurslid
Marjolein Schoonen Bestuurslid
Stichting Hockeysport Venlo
Peter Renkens Voorzitter
Patrick Smets Secretaris
Lucas Janssen Penningmeester
Piet-Hein Berden lid Businessclub
Suzanne Bisschops lid Businessclub
Ruben Linssen lid Businessclub
Bas de Jong lid Businessclub
Bas van Soest lid Businessclub
Juulke Schobbers - Deinum lid Businessclub
vacature lid Businessclub
Johan van den Bogaerd Contactpersoon Sport 2000
Technisch Management
Henk Dongelmans Technisch manager
Nieke Laumans Technisch coördinator
Koen Verstraelen Technisch coördinator
Ron van Weerdt Technisch coördinator
Vertrouwenscontactpersonen
Chantal Simons Vertrouwenscontactpersoon
Marco Titulaer Vertrouwenscontactpersoon
Wedstrijdsecretariaat (en -planning)
Germaine Steijn Wedstrijdsecretaris jeugd en jongste jeugd
Jackie Riether Wedstrijdsecretaris senioren
Nicole Peeters Wedstrijdsecretaris zaalhockey
Germaine Steijn Wedstrijdplanning jeugd en jongste jeugd
Hélène van den Broek-Kuyper Wedstrijdplanning jeugd en jongste jeugd
Zaalhockeycommissie
Frank Raemakers Voorzitter/contactpersoon
Nicole Peeters Wedstrijdsecretaris zaalhockey