Trainingsschema

Dit schema loopt van 31-3-2021 t/m 15-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:15 Meisjes D1 Peter van Soest
Janneke van Heijster
Veld 5 (Maassenhof) - AB
16:45 - 18:15 Meisjes D2 Thijs Pubben Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
16:45 - 18:15 Meisjes D3 Kirsten Werps - Aerts
Bastiaan van Straaten
Veld 5 (Maassenhof) - CD
16:45 - 18:15 Meisjes D4 Nienke Wielaard
Robin Assel
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
16:45 - 18:15 Meisjes D5 Mijntje Schouwenberg
Julie Dirkx
Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
16:45 - 18:15 Meisjes D6 Sam Dahler
Suze Titulaer
Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:15 Jongens E8-1 Sanne Ooms
Lara Peeters
Veld 2 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:15 Jongens E8-2 Fabian Schreurs
Finn Deenen
Veld 2 (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:15 Meisjes E8-1 Jill Thönnissen
Charlotte Veltmeijer
Veld 4 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:15 Meisjes E8-2 Bas Muijsenberg Veld 4 (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:15 Meisjes E8-3 Daphne Raemakers Veld 4 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:15 Meisjes E8-4 Meike Dolfsma
Karlijn Seijsener
Veld 4 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:15 Meisjes E8-5 Laura Muyres
Isa Koppers
Veld 2 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:15 Meisjes E8-6 Lok Yi Lam
Manon van Blommestein
Veld 2 (Vrijenbroek) - D
18:15 - 19:45 Jongens B1 Thijs Pubben Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
18:15 - 19:45 Jongens C3 Tom Titulaer
Quinten van Leeuwen
Veld 6 (Maassenhof) - AB
18:15 - 19:45 Jongens D2 Dennis Schoeren
Stijn Nabben
Veld 5 (Maassenhof) - CD
18:15 - 19:45 Meisjes A1 Nieke Laumans Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
18:15 - 19:45 Meisjes B1 Caspar Laumans Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
18:15 - 19:45 Meisjes B4 Minoesch Jacobs
Noor van Vliet
Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
18:15 - 19:45 Meisjes C1 Koen Verstraelen Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
18:15 - 19:45 Meisjes C2 Erik Peeters Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
18:15 - 19:45 Meisjes D9 Alexander van der Lee Veld 5 (Maassenhof) - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B2 Frank Raemakers Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
19:45 - 20:30 Bootcamp Trainingsgroep Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
19:45 - 21:15 Jongens A2 Caspar Laumans Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
19:45 - 21:15 Jongens A3 Stijn Nabben Veld 5 (Maassenhof) - CD
19:45 - 21:15 Meisjes A3 Daan de Brouwer
Misja Geeratz
Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
19:45 - 21:15 Meisjes A6 Julia Goedmakers Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
19:45 - 21:15 Meisjes A7 Danique Muisers Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
19:45 - 21:15 Meisjes A8 Hans Simons Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:15 Jongens C1 Oliver Kurtz Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
16:45 - 18:15 Jongens C2 Siebe Steegh
Tibbe Naarding
Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
16:45 - 18:15 Jongens C4 Ron van Weerdt Veld 5 (Maassenhof) - AB
16:45 - 18:15 Jongens D1 Thomas Langerak Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
16:45 - 18:15 Meisjes C3 Lars Raemakers Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
16:45 - 18:15 Meisjes C9 Shine Theeuwen
Mindte Peters
Veld 5 (Maassenhof) - CD
16:45 - 18:15 Meisjes D7 Klin van den Heuvel Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
16:45 - 18:15 Meisjes D8 Sofie van de Riet Veld 6 (Maassenhof) - AB
18:15 - 19:45 Dames Jong 2 Koen Verstraelen Veld 5 (Maassenhof) - CD
18:15 - 19:45 Jongens A1 Henk Dongelmans Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
18:15 - 21:15 Keepers Vico Simons
Fred Cabooter
Julia Doensen
Peter Baars
Rob Schreurs
Veld 4 (Vrijenbroek)
18:15 - 19:45 Meisjes A2 Ron van Weerdt Veld 5 (Maassenhof) - AB
18:15 - 19:45 Meisjes B3 Lisette Wipkink Veld 6 (Maassenhof) - AB
18:15 - 19:45 Meisjes B5 Lars Raemakers Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
18:15 - 19:45 Meisjes B6 Ashley Pisa Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
18:15 - 19:45 Meisjes B8 Klin van den Heuvel Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
18:15 - 19:45 Meisjes C8 Rob Imming Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Heren 2 Oliver Kurtz Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
19:30 - 21:30 Heren 1 Oliver Kurtz Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek)
19:45 - 21:15 Dames 2 Leo Nefkens Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
19:45 - 21:15 Dames 3 Veld 6 (Maassenhof) - AB
19:45 - 21:15 Dames 30+ A Veld 2 (Vrijenbroek)
19:45 - 21:15 Dames 30+ B Veld 2 (Vrijenbroek)
19:45 - 21:15 Dames 30+ C Veld 2 (Vrijenbroek)
19:45 - 21:15 Dames 4 Ron van Weerdt Veld 5 (Maassenhof) - AB
19:45 - 21:15 Dames 5 Jimmy Hendrickx Veld 6 (Maassenhof) - CD
19:45 - 21:15 Dames 6 Patrick Roorda Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
19:45 - 21:15 Dames Jong 1 Koen Verstraelen Veld 5 (Maassenhof) - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 Funkey Marjoleine Schouten-van Helden Veld 2 (Vrijenbroek) - B
15:45 - 16:45 Hockeyschool Marieke Peeters-Vossen
Marjolein Uphoff-Raaijmakers
Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
15:45 - 16:45 Jongens E6-1 Paul Jacobs Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - C
15:45 - 16:45 Jongens E6-2 Cas Bisschops
Floris Klaassens
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - D
15:45 - 16:45 Jongens F1 Nicole Peters
Stijn Vos
Veld 3 (Vrijenbroek) - A
15:45 - 16:45 Jongens F2 Stijn Vos
Nicole Peters
Veld 3 (Vrijenbroek) - B
15:45 - 16:45 Meisjes E6-1 Adrien Dijkmans Veld 4 (Vrijenbroek) - C
15:45 - 16:45 Meisjes E6-2 Janneke van Heijster Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - B
15:45 - 16:45 Meisjes E6-3 Emmalie Bouwman
Fleur van den Ham
Veld 4 (Vrijenbroek) - A
15:45 - 16:45 Meisjes E6-4 Joost van der Ven Veld 4 (Vrijenbroek) - B
15:45 - 16:45 Meisjes E6-5 Jonas Verhoeckx
Mathijs Pubben
Veld 4 (Vrijenbroek) - D
15:45 - 16:45 Meisjes E6-6 Tessy Bongaerts Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - A
15:45 - 16:45 Meisjes F1 Ineke Bouten-Smulders
Jolanda Smulders
Veld 3 (Vrijenbroek) - B
15:45 - 16:45 Meisjes F2 Marnix Pubben
Beau Nellissen
Veld 3 (Vrijenbroek) - C
15:45 - 16:45 Meisjes F3 Ynske Kuik Veld 3 (Vrijenbroek) - D
15:45 - 16:45 Meisjes F4 Mijntje Schouwenberg Veld 3 (Vrijenbroek) - D
15:45 - 16:45 Meisjes F5 MIX Yoshua Geomini Veld 2 (Vrijenbroek) - A
15:45 - 16:45 Meisjes F6 Robin Assel
Lisa Geurts
Veld 2 (Vrijenbroek) - B
15:45 - 16:45 Meisjes F7 Nanne Bakkers
Esmee Schnock
Veld 2 (Vrijenbroek) - A
16:45 - 18:15 Meisjes B7 Laura Lemmen Veld 6 (Maassenhof) - AB
16:45 - 18:15 Meisjes C5 Caspar Laumans Veld 5 (Maassenhof) - AB
16:45 - 18:15 Meisjes C6 Koen Verstraelen Veld 5 (Maassenhof) - CD
16:45 - 18:15 Meisjes C7 Ron van Weerdt Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
16:45 - 18:15 Meisjes D1 Peter van Soest
Janneke van Heijster
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
16:45 - 18:15 Meisjes D3 Nicole Peters
Edward Blok
Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:15 Jongens E8-1 Joram Dings Veld 4 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:15 Jongens E8-2 Isa Koppers
Laura Muyres
Veld 4 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:30 Meisjes E8-1 Marleen Heuvelmans-Jacobs Veld 6 (Maassenhof) - CD
17:00 - 18:15 Meisjes E8-2 Lara Peeters
Sanne Ooms
Veld 2 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:15 Meisjes E8-3 Daphne Raemakers Veld 2 (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:15 Meisjes E8-4 Yoshua Geomini
Luca Merkx
Veld 3 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:15 Meisjes E8-5 Tessy Bongaerts
Mijntje Schouwenberg
Veld 3 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:15 Meisjes E8-6 Manon van Blommestein
Lok Yi Lam
Veld 2 (Vrijenbroek) - A
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Nieke Laumans Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
18:15 - 19:45 Meisjes A4 Ron van Weerdt Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
18:15 - 19:45 Meisjes A5 Nout Peeters
Stijn Nabben
Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
18:15 - 19:45 Meisjes A6 Jan Willem Ruts Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
18:15 - 19:45 Meisjes B1 Caspar Laumans Veld 5 (Maassenhof) - AB
18:15 - 19:45 Meisjes C2 Koen Verstraelen Veld 5 (Maassenhof) - CD
18:15 - 19:45 Meisjes C4 René Kepser Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
18:15 - 19:45 Meisjes D9 Alexander van der Lee
Arisha Khan
Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 Sidney Langerak Veld 6 (Maassenhof) - AB
18:45 - 20:15 Jongens C3 Thijs Pubben Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
18:45 - 20:15 Meisjes B2 Frank Raemakers Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
19:30 - 21:00 Dames 1 Nieke Laumans Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek)
19:45 - 21:15 Dames 7 Ron van Weerdt Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
19:45 - 21:15 Dames Jong 3 Jan Willem Ruts Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
19:45 - 21:15 Dames Jong 4 Caspar Laumans Veld 5 (Maassenhof) - AB
19:45 - 21:15 Heren Jong 1 Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
19:45 - 21:15 Heren Jong 2 Sebastiaan van Benthem Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
19:45 - 21:15 Meisjes A7 Danique Muisers Veld 6 (Maassenhof) - CD
19:45 - 21:15 Meisjes A8 Lynn Langen Veld 5 (Maassenhof) - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:15 Instroomtraining Trainingsgroep Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
16:45 - 18:15 Jongens C4 Wessel Joosten
Milan Bisschops
Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
16:45 - 18:15 Jongens D2 Lars Wielaard
Dennis Schoeren
Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
16:45 - 18:15 Meisjes B8 Sofie van de Riet Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
16:45 - 18:15 Meisjes D2 Thijs Pubben Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
16:45 - 18:15 Meisjes D4 Charlotte Veltmeijer
Jill Thönnissen
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
16:45 - 18:15 Meisjes D5 Ron van Weerdt Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
16:45 - 18:15 Meisjes D7 Klin van den Heuvel Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
16:45 - 18:15 Meisjes D8 Meike Dolfsma
Karlijn Seijsener
Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
18:15 - 19:45 Jongens A1 Henk Dongelmans Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
18:15 - 19:45 Jongens A2 Koen Boom Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
18:15 - 19:45 Jongens B1 Thijs Pubben Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
18:15 - 19:45 Meisjes A2 Ron van Weerdt Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
18:15 - 19:45 Meisjes A3 Daan de Brouwer
Misja Geeratz
Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
18:15 - 19:45 Meisjes B3 Lisette Wipkink Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
18:15 - 19:45 Meisjes C1 Koen Verstraelen Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
18:15 - 19:45 Meisjes D6 Esmée Gerhards Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
19:45 - 20:30 Bootcamp Trainingsgroep Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
19:45 - 21:15 Veteranen Trainingsgroep Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
19:45 - 21:15 Dames 5 Jimmy Hendrickx Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
19:45 - 21:15 Dames Jong 1 Ron van Weerdt Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
19:45 - 21:15 Heren 2 Oliver Kurtz Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
19:45 - 21:15 Jongens A3 Sebastiaan van Benthem Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
19:45 - 21:15 Meisjes B4 Minoesch Jacobs
Noor van Vliet
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
19:45 - 21:15 Trimhockey Sylvia Woudberg Veld 5 (Maassenhof)
19:45 - 21:15 Trimhockey Sidney Langerak Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens F1 Sem Nellissen Veld 3 (Vrijenbroek) - A
16:00 - 17:00 Jongens F2 Justin Geomini Veld 3 (Vrijenbroek) - B
16:00 - 17:00 Meisjes E6-1 Liesbeth Litjens Veld 4 (Vrijenbroek) - C
16:00 - 17:00 Meisjes E6-2 Janneke van Heijster Veld 4 (Vrijenbroek) - D
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Minke Wiersma
Ella Remkes
Veld 3 (Vrijenbroek) - B
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Aiko Kuppens
Nanne Bakkers
Veld 3 (Vrijenbroek) - C
16:00 - 17:00 Meisjes F3 Juul Sasabone
Meggy Berden
Veld 3 (Vrijenbroek) - D
16:00 - 17:00 Meisjes F4 Luca Merkx
Pepijn Boots
Veld 3 (Vrijenbroek) - D
16:00 - 17:00 Meisjes F5 MIX Imke Hendrikse
Elyse Schouten
Veld 4 (Vrijenbroek) - A
16:00 - 17:00 Meisjes F6 Linn Thönnissen
Nina Blok
Veld 4 (Vrijenbroek) - B
16:00 - 17:00 Meisjes F7 Veld 4 (Vrijenbroek) - A
16:45 - 18:15 Meisjes C3 Lars Raemakers Veld 5 (Maassenhof) - CD
16:45 - 18:15 Meisjes C4 Koen Verstraelen Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
16:45 - 18:15 Meisjes C5 Maartje Ramakers Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
16:45 - 18:15 Meisjes C6 Esmée Gerhards
Romy Gerhards
Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
16:45 - 18:15 Meisjes C8 Eva Jacobs
Kristi Imming
Veld 5 (Maassenhof) - AB
16:45 - 18:15 Meisjes C9 Indy Hesseling
Yinte Kuijpers
Veld 6 (Maassenhof) - AB
17:00 - 18:00 Jongens E6-1 Paul Jacobs Veld 4 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Jongens E6-2 Wout Thijssen
Maxim de Kleermaeker
Veld 4 (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:00 Meisjes E6-3 Minke Wiersma
Ella Remkes
Veld 3 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Meisjes E6-4 Sem Nellissen
Justin Geomini
Veld 3 (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:00 Meisjes E6-5 Nanne Bakkers
Aiko Kuppens
Veld 3 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:00 Meisjes E6-6 Guus Steeghs
Joram Dings
Veld 3 (Vrijenbroek) - C
18:15 - 19:45 Dames Jong 2 Koen Verstraelen Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
18:15 - 19:45 Dames Jong 3 Jan Willem Ruts Veld 5 (Maassenhof) - AB
18:15 - 19:45 Jongens B2 Sidney Langerak Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
18:15 - 19:45 Jongens C1 Oliver Kurtz Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
18:15 - 19:45 Jongens C2 Siebe Steegh
Tibbe Naarding
Veld 6 (Maassenhof) - AB
18:15 - 19:45 Jongens D1 Thomas Langerak
Rob Thijssen
Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
18:15 - 19:45 Meisjes A4 Ron van Weerdt Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
18:15 - 19:45 Meisjes A5 Jan Willem Ruts Veld 6 (Maassenhof) - CD
18:15 - 19:45 Meisjes B5 Lars Raemakers Veld 5 (Maassenhof) - CD
18:15 - 19:45 Meisjes B6 Romy Gerhards
Esmée Gerhards
Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
18:15 - 19:45 Meisjes B7 Laura Lemmen Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
18:15 - 19:45 Meisjes C7 Andjella Heukels
Carlijn Elsenbach
Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
18:45 - 19:30 Bootcamp Trainingsgroep Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
19:45 - 21:15 Dames 1 Nieke Laumans Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek)
19:45 - 21:15 Dames 4 Ron van Weerdt Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
19:45 - 21:15 Dames 6 Vincent Heuts Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
19:45 - 21:15 Dames Jong 4 Lennart Driessen Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
19:45 - 21:15 Heren 1 Oliver Kurtz Veld 3 (Vrijenbroek)
19:45 - 21:15 Heren 6 Veld 5 (Maassenhof) - CD
19:45 - 21:15 Heren Jong 1 Veld 6 (Maassenhof) - CD
19:45 - 21:15 Heren Jong 2 Veld 5 (Maassenhof) - AB
19:45 - 21:15 Keepers Fred Cabooter Veld 4 (Vrijenbroek) - AB