Trainingsschema

Dit schema loopt van 15-2-2024 t/m 9-6-2024
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Jongens O10-1 Kayden Stoffels
René van Rensen
Veld 4 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:15 Jongens O10-2 Nicole Peters Veld 2 (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:30 Jongens O12-1 Ron van Weerdt Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:00 Jongens O7-1 Joep Kallenbach
Steijn Uphoff
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Jongens O8-1 Petra Icks - van Gerven
Hanneke van Gerven
Aimée Bastiaans
Danique van Bergen
Veld 5 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Jongens O8-2 Hanneke van Gerven
Aimée Bastiaans
Danique van Bergen
Veld 5 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Jongens O9-1 Martijn Kursten Veld 5 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:15 Meisjes O10-1 Chris Bovers Veld 2 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:15 Meisjes O10-2 Ruud Wolbertus
Juulke Zanders
Veld 2 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:15 Meisjes O10-3 Jolanda Smulders
Esmae Risakotta
Isabel Steenhuis
Veld 4 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:15 Meisjes O10-4 Pieter Zwakman Veld 2 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:15 Meisjes O10-5 Nina Blok Veld 4 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:15 Meisjes O10-6 Silke Ernst Veld 4 (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:30 Meisjes O12-1 Janneke van Heijster
Peter van Soest
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:00 Meisjes O7-1 Annemijn Rutten Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:00 Meisjes O7-2 Bart Laumans
Danique Timmermans
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Meisjes O7-3 MIX Joep Kallenbach
Steijn Uphoff
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Meisjes O8-1 Bart Laumans
Danique Timmermans
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Meisjes O8-2 Mijntje Meijers
Sophie van der Sanden
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:00 Meisjes O8-3 Annemijn Rutten Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:00 Meisjes O8-4 Hanneke Jessen
Veroniek Wijnen-Stelder
Joep Kallenbach
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:00 Meisjes O8-5 Hanneke Jessen
Veroniek Wijnen-Stelder
Joep Kallenbach
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:00 Meisjes O8-6 Mijntje Meijers
Sophie van der Sanden
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:00 Meisjes O8-7 Lynn Borgemeester
Elles Borgemeester
Kiona op de Laak
Luna Evers
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:00 Meisjes O8-8 Elles Borgemeester
Kiona op de Laak
Luna Evers
Lynn Borgemeester
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:00 Meisjes O9-1 Ymke Vrijmoed - Göbbels
Mila Linck
Pleun Cuppen
Veld 5 (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:00 Meisjes O9-2 Marieke Peeters-Vossen
Yfke van den Ham
Veld 5 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:00 Meisjes O9-3 Yfke van den Ham
Marieke Peeters-Vossen
Veld 5 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:00 Meisjes O9-4 Mila Linck
Pleun Cuppen
Ymke Vrijmoed - Göbbels
Veld 5 (Vrijenbroek) - B
18:30 - 20:00 Jongens O14-1 Daan de Brouwer
Dries Hawinkels
Lisette Wipkink
Veld 4 (Vrijenbroek)
18:30 - 20:00 Jongens O14-2 Daan de Brouwer
Dries Hawinkels
Lisette Wipkink
Veld 4 (Vrijenbroek)
18:30 - 20:00 Jongens O16-1 Thijs Pubben
Moses Kagochi
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Jongens O16-2 Gijs Pubben Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes O12-6 Steijn Uphoff Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes O14-1 Lars Raemakers
Olav Nieuwenhuis
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes O14-4 Nina Blok Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O16-1 Frank Raemakers Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O16-3 Ron van Weerdt
Rachelle van Stralen
Veld 5 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O16-4 Chiem van Lierop
Matej Schouren
Veld 5 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Dames O25-2 Roderick Peeters Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Dames O25-3 Frank Raemakers Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Dames O25-5 Julia Doensen Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Dames O25-6 Rachelle van Stralen Veld 5 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Jongens O18-1 Moses Kagochi
Thijs Pubben
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Jongens O18-2 Lars Wielaard Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Jongens O18-3 Ron van Weerdt Veld 5 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Meisjes O18-1 Lisette Wipkink
Daan de Brouwer
Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Meisjes O18-3 Wouter Lenders Veld 5 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Meisjes O18-5 Misja Geeratz Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Meisjes O18-6 Bas Muijsenberg Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes O12-2 Caspar Laumans
Ron van Weerdt
Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
16:30 - 18:00 Meisjes O12-5 Daantje Bosman
Ties Berden
Veld 5 (Vrijenbroek) - AB
16:30 - 18:00 Meisjes O14-7 Stijn Nabben Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 19:30 Fysiocentrum Tegelen Trainingsgroep Veld 5 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:30 Meisjes O12-3 Thijs van Mierlo Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes O14-3 Klin van den Heuvel Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes O14-5 Anne van Wijlick Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
17:15 - 18:45 Meisjes O16-7 Marc van der Sommen Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - AB
17:15 - 18:30 Meisjes O18-7 Ron van Weerdt Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
17:30 - 19:00 Meisjes O12-4 Marieke Vostermans-Breuer
Miek Linssen-Geijbels
Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
18:00 - 19:30 Dames 1 Koen Beelen
Nieke Laumans
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek)
18:00 - 19:30 Jongens O12-1 Stijn Nabben
Wouter Lenders
Veld 5 (Vrijenbroek) - AB
18:00 - 19:30 Meisjes O16-1 Caspar Laumans Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Jongens O10-1 Klin van den Heuvel Veld 5 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Jongens O14-3 Klin van den Heuvel Veld 5 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Jongens O16-1 Thijs Pubben
Dick Bisschops
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Jongens O18-1 Moses Kagochi Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O14-2 Koen Verstraelen Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O18-2 Ron van Weerdt
Anne van Wijlick
Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
19:00 - 22:00 Trainingsgroep Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
19:00 - 22:00 Trainingsgroep Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
19:30 - 21:00 Heren 2 Moses Kagochi Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - AB
19:30 - 21:00 Meisjes O16-2 Erik Peeters Veld 5 (Vrijenbroek) - AB
19:30 - 20:45 Meisjes O18-1 Caspar Laumans Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Ron van Weerdt Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Dames 4 Koen Verstraelen Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Dames 6 Patrick Roorda Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 Floris van de Ven
Joost Cornet
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek)
20:00 - 21:30 Meisjes O18-4 Sebastiaan van Benthem Veld 5 (Vrijenbroek) - CD
20:45 - 22:00 Dames 1 Koen Beelen
Nieke Laumans
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek)
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Trainingsgroep Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
16:00 - 17:00 Trainingsgroep Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
16:00 - 17:00 Funkey Jan Brouwers Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
16:00 - 16:59 Hockeyschool Marieke Peeters-Vossen Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:15 Jongens O10-1 Petra Icks - van Gerven
Johan de Groot
Veld 5 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:15 Jongens O10-2 Kayden Stoffels
Vincent Bisschops
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:00 Jongens O7-1 Joep Kallenbach
Dieuwke Baeten
Thuur Allers
Veld 2 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Jongens O8-1 Niels Berendsen
Sjoerd Timmermans
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Jongens O8-2 Niels Berendsen
Sjoerd Timmermans
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Jongens O9-1 Martijn Kursten
Bao van Helvoirt
Floris van de Ven
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:15 Meisjes O10-1 Marc van der Sommen
Luca Merkx
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:15 Meisjes O10-2 Randy Schell Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:15 Meisjes O10-3 Esmae Risakotta
Isabel Steenhuis
Veld 5 (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:15 Meisjes O10-4 Joop Allers
Babak Conijn
Tim Versteilen
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:15 Meisjes O10-5 Nina Blok Veld 5 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:15 Meisjes O10-6 Renée Vercoulen
Sem Peelen
Veld 5 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:30 Meisjes O12-1 Janneke van Heijster
Peter van Soest
Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes O16-6 Ron van Weerdt Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:00 Meisjes O7-1 Annemijn Rutten
Daan van Kempen
Luut van Megen
Martijn Rutten
Veld 2 (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:00 Meisjes O7-2 Bart Laumans Veld 2 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Meisjes O7-3 MIX Dieuwke Baeten
Joep Kallenbach
Thuur Allers
Veld 2 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Meisjes O8-1 Bart Laumans Veld 2 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Meisjes O8-2 Mijntje Meijers
Sophie van der Sanden
Veld 2 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:00 Meisjes O8-3 Annemijn Rutten
Martijn Rutten
Daan van Kempen
Luut van Megen
Veld 2 (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:00 Meisjes O8-4 Eefje Raedts
Bo Schouwenberg
Nienke van der Ven
Veld 2 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:00 Meisjes O8-5 Bo Schouwenberg
Eefje Raedts
Nienke van der Ven
Veld 2 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:00 Meisjes O8-6 Mijntje Meijers
Sophie van der Sanden
Veld 2 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:00 Meisjes O8-7 Elles Borgemeester
Kiona op de Laak
Lynn Borgemeester
Veld 2 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:00 Meisjes O8-8 Elles Borgemeester
Kiona op de Laak
Lynn Borgemeester
Veld 2 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:00 Meisjes O9-1 Annefloor van Benthem
Marieke Peeters-Vossen
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:00 Meisjes O9-2 Eef Hillebrandt
Janneke Holten
Lotte Hesen
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:00 Meisjes O9-3 Eef Hillebrandt
Janneke Holten
Lotte Hesen
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:00 Meisjes O9-4 Annefloor van Benthem
Marieke Peeters-Vossen
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - B
18:00 - 19:30 Meisjes O14-6 Rachelle van Stralen
Steijn Uphoff
Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
18:15 - 19:45 Meisjes O14-4 Nina Blok Veld 5 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Dames O25-6 Sebastiaan van Benthem Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Jongens O14-1 Daan de Brouwer
Dries Hawinkels
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Jongens O14-2 Luca Merkx
Sem Peelen
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes O14-1 Lars Raemakers
Ralf Thijssen
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O16-4 Chiem van Lierop
Matej Schouren
Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O18-3 Ron van Weerdt Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes O18-6 Marleen Heuvelmans-Jacobs Veld 5 (Vrijenbroek) - CD
19:00 - 22:00 Trainingsgroep Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
19:00 - 22:00 Trainingsgroep Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
19:30 - 21:00 Meisjes O16-5 Rachelle van Stralen
Steijn Uphoff
Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Dames 3 Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Dames 30-1 Ron van Weerdt Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Dames 30-2 Veld 5 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Dames 7 John Bruinen Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Dames O25-1 Daan de Brouwer Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Heren O25-1 Sebastiaan van Benthem Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Jongens O18-2 Moses Kagochi Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Jongens O18-3 Roderick Peeters Veld 5 (Vrijenbroek) - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Jongens O12-1 Stijn Nabben
Wouter Lenders
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes O12-1 Lars Raemakers Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes O12-2 Caspar Laumans Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes O12-3 Daantje Bosman
Ties Berden
Veld 5 (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes O12-5 Chayenna Hermans
Rianne Vossen
Veld 5 (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes O12-6 Chayenna Hermans
Quincy Derix
Veld 5 (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes O14-2 Koen Verstraelen Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes O14-3 Klin van den Heuvel Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes O14-5 Anne van Wijlick Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes O16-3 Ron van Weerdt Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes O16-7 Marc van der Sommen Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Jongens O14-1 Daan de Brouwer
Dries Hawinkels
Veld 5 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Jongens O16-1 Thijs Pubben
Dick Bisschops
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Jongens O16-2 Jonas Verhoeckx
Klin van den Heuvel
Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Jongens O18-1 Moses Kagochi Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes O14-1 Lars Raemakers
Frank Raemakers
Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O16-1 Caspar Laumans Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O16-2 Erik Peeters Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O18-1 Lisette Wipkink Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes O18-2 Ron van Weerdt Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes O18-4 Anne van Wijlick Veld 5 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O18-5 Stijn Nabben Veld 5 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Trainingsgroep Veld 5 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Koen Beelen
Nieke Laumans
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek)
20:00 - 22:00 Dames 2 Ron van Weerdt
Maurice Veltmeijer
Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Dames 30-1 Veld 5 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Dames 5 Caspar Laumans
Mart Bellen
Yolanda Doensen-Sniekers
Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Job Baeten
Joost Cornet
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek)
20:00 - 22:00 Heren 2 Moses Kagochi Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Heren 45-1 Veld 5 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Heren 45-2 Veld 5 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Heren 7 Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Trimhockey Sylvia Woudberg Veld 5 (Vrijenbroek) - CD
21:30 - 22:45 Heren 30-1 Dries Stroeken Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes O12-4 Frank Jansen Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Dames O25-1 Daan de Brouwer Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Dames O25-3 Veld 5 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Jongens O14-3 Johan de Groot Veld 5 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes O14-6 Rachelle van Stralen Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes O14-7 Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O16-5 Janne Wouters van den Oudenweijer Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O16-6 Erik Janssen
Ralph van Bergen
Roy van Oirschot
Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes O18-7 Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - CD
19:00 - 22:00 Trainingsgroep Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
19:00 - 22:00 Trainingsgroep Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Dames 3 Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Dames O25-4 Floris de Vries Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Dames O25-5 Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Heren 4 Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Heren 5 Daan de Brouwer Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Hockeyschool Marieke Peeters-Vossen Veld 2 (Vrijenbroek)